LT EN
2018 - Europos kultūros paveldo metai
Creative Europe Dissemination platform Lithuania
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2020 10 01
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Visagine
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Renginys nemokamas. Kokie apskritai yra finansų paieškos būdai? Valstybių, tarpvalstybiniai, savivaldybių fondai ir programos, privatūs fondai, privačių įmonių teikiama parama ir barteriniai mainai, sutelktinis finansavimas, privatus rėmimas, didžiųjų mecenatų paieška. Kiek visi šie metodai realiai pritaikomi ir pritaikomi kasdienėse kultūros organizacijų veiklose ir planavime? Kokių dar galimybių yra kultūros organizacijoms? (Skaityti daugiau...)
2020 09 24
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Kaune
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Seminaras vyks Kaune, spalio 16 d., Kauno menininkų namuose. Dalyvavimas nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2020 07 17
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Klaipėdoje
Kviečiame į seminarą Klaipėdoje. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Kokie apskritai yra finansų paieškos būdai? Valstybių, tarpvalstybiniai, savivaldybių fondai ir programos, privatūs fondai, privačių įmonių teikiama parama ir barteriniai mainai, sutelktinis finansavimas, privatus rėmimas, didžiųjų mecenatų paieška. Kiek visi šie metodai realiai pritaikomi ir pritaikomi kasdienėse kultūros organizacijų veiklose ir planavime? (Skaityti daugiau...)
2020 07 12
Mokymai
Komunikacijos dirbtuvės su J. Rožėnu Klaipėdoje
Kviečiame į efektyvios komunikacijos dirbtuves Klaipėdoje! Kaip išsigryninti savo tikslinę auditoriją, kaip išsiaiškinti pageidaujamą ryšį tarp projekto/organizacijos ir kliento? Kaip suplanuoti komunikacines veiklas ir kodėl neverta gaišti laiko betikslei komunikacijai? Dirbtuvėse ne tik susipažinsite su pavyzdžiais, bet ir atliksite praktinius žingsnius, suprasite ir išbandysite būdus, kaip suformuluoti įtaigią žinutę. Antroje dirbtuvių dalyje - ryšių su žiniasklaida principai ir socialinių tinklų komunikacijos burtai! (Skaityti daugiau...)
2020 05 12
Kviečiame į virtualų Europos kultūros sostinės forumą
Jau trečius metus apie kultūros svarbą diskutuoti kviečiantis „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ organizuojamas Europos kultūros sostinės forumas, gegužės 20 – 22 d. grįžta trečią kartą ir šiemet keliasi į virtualią erdvę. Organizuojamas kartu su „Kūrybiškos Europos“ biuru Lietuvoje, Forumas pakvies Europos menininkus, kultūros kūrėjus, privatųjį ir viešąjį sektorius aptarti kultūros lauko iššūkius, pokyčius, inovacijas krizės akivaizdoje ir ateitį postpandeminiame pasaulyje. Gegužės 21 d. bus skirta kultūros finansavimui ir iššūkiams, susijusiems su juo. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas

Programos naujienos

2020 06 03
Bendradarbiavimo projektai
Paskelbti bendradarbiavimo projektų rezultatai
Šių metų Bendradarbiavimo projektų rezultatai stulbinantys - net 18 projektų dalyvaus tarptautiniuose ES projektuose, kuriuos finansuos "Kūrybiška Europa". (Skaityti daugiau...)
2020 03 05
Paskelbtas kvietimas teikti Literatūros vertimų krypties projektus
Leidėjus kviečiame susipažinti su Literatūros vertimų krypties kvietimo svarbiausia informacija ir nuorodomis į reikalingus dokumentus. Kvietimo terminas 2020 m. gegužės 5 d. (Skaityti daugiau...)
2020 01 14
Muzika
Paskelbtas naujas "Music Moves Europe" kvietimas muzikantų kokūrybai ir mokymuisi
Šiuo kvietimu siekiama paskatinti Europos muzikos repertuaro vystymąsi, o konkrečiau - identifikuoti ir paremti bent 10 inovatyvių ir tvarių koprodukcijos ir kokūrimo programų. Savo esmetai yra muzikos srities kylančių kūrėjų (savi)vadybinių ir profesinių kompetencijų kėlimo schema. Atrinktos programos turėtų aiškiai numatyti, kaip atskleis Europos pridėtinę vertę (angl. European added value) ir pirmiausiai būti orientuotos į kylančiųs kūrėjus ir skatinti įvairių tautybių ir kultūrų dainų autorius bei atlikėjus kartu dirbti bei vieniems iš kitų mokytis. (Skaityti daugiau...)
2019 11 27
Literatūros vertimų projektai
Paskelbti literatūros vertimų projektai
Paskelbti 2019 metų grožinės literatūros vertimų projektų LIT1 ir LIT2 rezultatai (kvietimo numeris EACEA 07/2019, terminas buvo 2019 m. birželio 4 d.). Bus finansuoti du projektas iš Lietuvos – leidykla „Terra publica“ įgyvendins projektą "The best books for future leaders“, kuriam skirta 58 740 €, o Socialinių inovacijų institutas įguvendins "Story and Illustration: 5 Unique Children’s Books", kuriam skirta 14 365 €. Didžiuojamės ir sveikiname! (Skaityti daugiau...)
2019 11 22
Paskelbtas naujas "Music Moves Europe" kvietimas
Parengiamiesiems veiksmams “Music Moves Europe: Boosting European music diversity and talent” skirti 3 milijonai eurų. Planuojama paskelbti 4 kvietimus teikti projektines paraiškas ir atlikti 2 tyrimus. Šiuo metu aktualūs 2 kvietimai: „Mažų koncertų salių ir klubų bendradarbiavimo“ (terminas pratęstas iki gruodžio 16 d. 13 val. Briuseliolaiku), ir ką tik šviežiai paskelbtas "Muzikos kūrėjų sveikatos ir gėrovės tyrimas". (Skaityti daugiau...)
Programos naujienų archyvas