LT EN
2018 - Europos kultūros paveldo metai
Creative Europe Dissemination platform Lithuania
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2020 01 15
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Vilniuje
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Renginys nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2019 11 22
mokymai
Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu
Paskutiniai šių metų susitikimai vyks komunikacijos tema. Kviečiame pasimokyti iš komunikacijos klaidų, susipažinti su naujais pavyzdžiais - gerais ir nelabai. Justas Rožėnas su "Kūrybiška Europa" apsilankys Vilniuje (gruodžio 16 d.) ir Kaune (gruodžio 6 d.). (Skaityti daugiau...)
2018 11 08
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją": Pakruojyje ir Marijampolėje
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Seminaras vyksPakruojo dvare, lapkričio 25 d., ir Marijampolėje lapkričio 28 d. Dalyvavimas nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2019 09 19
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: kaip parengti paraišką? - Vilniuje
Kviečiame vėl susitikti seminare apie Bendradarbiavimo projektus, finansuojamus programos "Kūrybiška Europa", o taip pat mokomojoje sesijoje apie projekto išvystymą ir paraiškos rengimą. Kaip visada, "Kūrybiškos Europos" seminarai ir mokymai yra nemokami, tik būtinai registruokitės. Seminaras vyks Vilniuje, 2019 m. rugsėjo 30 d. (Skaityti daugiau...)
2019 04 17
konferencija
"Kultūros rėmėjų forumas 2019: Tarptautiškumas"
Siekdami patenkinti kultūros organizatorių poreikį taupyti savo laiką ieškant informacijos apie finansavimą kultūrai, subūrėme aiškiausiai, kryptingiausiai, atviriausiai veikiančias kultūros finansavimo programas į vieną vitriną (angl. Showcase). Renginyje prisistatys šešios Lietuvos kultūros ir kūrybiniam sektoriui prieinamos viešojo finansavimo galimybės, o pagrindinė teminė ašis - tarptautiškumas. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas

Programos naujienos

2020 01 14
Muzika
Paskelbtas naujas "Music Moves Europe" kvietimas muzikantų kokūrybai ir mokymuisi
Šiuo kvietimu siekiama paskatinti Europos muzikos repertuaro vystymąsi, o konkrečiau - identifikuoti ir paremti bent 10 inovatyvių ir tvarių koprodukcijos ir kokūrimo programų. Savo esmetai yra muzikos srities kylančių kūrėjų (savi)vadybinių ir profesinių kompetencijų kėlimo schema. Atrinktos programos turėtų aiškiai numatyti, kaip atskleis Europos pridėtinę vertę (angl. European added value) ir pirmiausiai būti orientuotos į kylančiųs kūrėjus ir skatinti įvairių tautybių ir kultūrų dainų autorius bei atlikėjus kartu dirbti bei vieniems iš kitų mokytis. (Skaityti daugiau...)
2019 11 27
Literatūros vertimų projektai
Paskelbti literatūros vertimų projektai
Paskelbti 2019 metų grožinės literatūros vertimų projektų LIT1 ir LIT2 rezultatai (kvietimo numeris EACEA 07/2019, terminas buvo 2019 m. birželio 4 d.). Bus finansuoti du projektas iš Lietuvos – leidykla „Terra publica“ įgyvendins projektą "The best books for future leaders“, kuriam skirta 58 740 €, o Socialinių inovacijų institutas įguvendins "Story and Illustration: 5 Unique Children’s Books", kuriam skirta 14 365 €. Didžiuojamės ir sveikiname! (Skaityti daugiau...)
2019 11 22
Paskelbtas naujas "Music Moves Europe" kvietimas
Parengiamiesiems veiksmams “Music Moves Europe: Boosting European music diversity and talent” skirti 3 milijonai eurų. Planuojama paskelbti 4 kvietimus teikti projektines paraiškas ir atlikti 2 tyrimus. Šiuo metu aktualūs 2 kvietimai: „Mažų koncertų salių ir klubų bendradarbiavimo“ (terminas pratęstas iki gruodžio 16 d. 13 val. Briuseliolaiku), ir ką tik šviežiai paskelbtas "Muzikos kūrėjų sveikatos ir gėrovės tyrimas". (Skaityti daugiau...)
2019 10 03
Paskelbtas kvietimas teikti bendradarbiavimo projektus 2020-tiems metams
Paskelbtas kvietimas teikti bendradarbiavimo projektų paraiškas (kvietimo nr. EACEA 32/2019). Paraiškų teikimo terminas - 2019 m. lapkričio 27 d. 17 val. Briuselio laiku. Kviečiama teikti abiejų kategorijų projektus - „1 kategorija. Mažesnės apimties bendradarbiavimo projektai" ir „2 kategorija. Didesnės apimties bendradarbiavimo projektai". Kvietime išlaikyti ir jau įprasti programos prioritetai, ir nuo 2018-ųjų prisidėję du papildomi: „2018-ųjų Europos kultūros paveldo metų“ tęstinumas bei migrantų ir pabėgėlių tarpkultūrinis dialogas ir socialinė integracija. Kvietimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. gegužės mėn., projektų sutartys - birželio mėn. Projektų veiklos privalo būti pradėtos tarp 2020 m. rugsėjo 1 d. ir gruodžio 31 d. (Skaityti daugiau...)
2019 10 01
Muzika
Paskelbti parengiamieji "Music Moves Europe" kvietimai
Parengiamiesiems veiksmams “Music Moves Europe: Boosting European music diversity and talent” skirti 3 milijonai eurų. Planuojama paskelbti 4 kvietimus teikti projektines paraiškas ir atlikti 2 tyrimus. Šiuo metu paskelbti 2 kvietimai: „Profesinio augimo ir mokymų“ bei „Mažų koncertų salių ir klubų bendradarbiavimo“ (Skaityti daugiau...)
Programos naujienų archyvas