LT EN
2018 - Europos kultūros paveldo metai
Creative Europe Dissemination platform Lithuania
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2019 09 19
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: kaip parengti paraišką? - Vilniuje
Kviečiame vėl susitikti seminare apie Bendradarbiavimo projektus, finansuojamus programos "Kūrybiška Europa", o taip pat mokomojoje sesijoje apie projekto išvystymą ir paraiškos rengimą. Kaip visada, "Kūrybiškos Europos" seminarai ir mokymai yra nemokami, tik būtinai registruokitės. Seminaras vyks Vilniuje, 2019 m. rugsėjo 30 d. (Skaityti daugiau...)
2019 04 17
konferencija
"Kultūros rėmėjų forumas 2019: Tarptautiškumas"
Siekdami patenkinti kultūros organizatorių poreikį taupyti savo laiką ieškant informacijos apie finansavimą kultūrai, subūrėme aiškiausiai, kryptingiausiai, atviriausiai veikiančias kultūros finansavimo programas į vieną vitriną (angl. Showcase). Renginyje prisistatys šešios Lietuvos kultūros ir kūrybiniam sektoriui prieinamos viešojo finansavimo galimybės, o pagrindinė teminė ašis - tarptautiškumas. (Skaityti daugiau...)
2019 04 02
Mokymai
Komunikacijos pagrindų dirbtuvės su J. Rožėnu Alytuje ir Panevėžyje
Kviečiame tobulinti projektų, organizacijų komunikacijos įgūdžius su lektoriumi, komunikacijos praktiku Justu Rožėnu. Mokymai vyks Alytuje ir Panevėžyje (Skaityti daugiau...)
2019 03 03
seminaras
Kviečiame į Literatūros vertimų programos seminarą leidėjams
Grožinės literatūros vertimų programos terminams artėjant, "Kūrybiškos Europos" biuras kviečia susitikti informaciniame seminare. Seminaras vyks kovo 27 d. 13-16 val., Europos informacijos centre, Gedimino pr. 16, Vilniuje. Labai prašome dalyvius registruotis. (Skaityti daugiau...)
2018 11 22
kultūros paveldas, Renginys
Kultūros paveldo metų palydėtuvės - kviečiame!
Kultūros paveldo tema yra kaip niekad svarbi ir aktuali Europai, kultūros paveldas ir toliau būti palaikomas (t.y. finansuojamas) ES priemonėmis. „Kūrybiškos Europos“ programoje tai matyti atsiradusiu papildomu šios temos prioritetu. O kas šiandien apibrėžia kultūros paveldo sampratą? Kuriose srityse galime rasti kultūros paveldo elementų, kaip sritys persipina, veikia viena kitą? Kur yra kultūros paveldo apibrėžties ribos, kokie šių dienų naujųjų medijų iššūkiai (o gal pagalba) kultūros paveldo supratimui, saugojimui, aktualizavimui ir.. vartojimui. Kas yra, kas galėtų būti audiovizualinis paveldas šiandien, rytoj? (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas

Programos naujienos

2019 10 03
Paskelbtas kvietimas teikti bendradarbiavimo projektus 2020-tiems metams
Paskelbtas kvietimas teikti bendradarbiavimo projektų paraiškas (kvietimo nr. EACEA 32/2019). Paraiškų teikimo terminas - 2019 m. lapkričio 27 d. 17 val. Briuselio laiku. Kviečiama teikti abiejų kategorijų projektus - „1 kategorija. Mažesnės apimties bendradarbiavimo projektai" ir „2 kategorija. Didesnės apimties bendradarbiavimo projektai". Kvietime išlaikyti ir jau įprasti programos prioritetai, ir nuo 2018-ųjų prisidėję du papildomi: „2018-ųjų Europos kultūros paveldo metų“ tęstinumas bei migrantų ir pabėgėlių tarpkultūrinis dialogas ir socialinė integracija. Kvietimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. gegužės mėn., projektų sutartys - birželio mėn. Projektų veiklos privalo būti pradėtos tarp 2020 m. rugsėjo 1 d. ir gruodžio 31 d. (Skaityti daugiau...)
2019 10 01
Muzika
Paskelbti parengiamieji "Music Moves Europe" kvietimai
Parengiamiesiems veiksmams “Music Moves Europe: Boosting European music diversity and talent” skirti 3 milijonai eurų. Planuojama paskelbti 4 kvietimus teikti projektines paraiškas ir atlikti 2 tyrimus. Šiuo metu paskelbti 2 kvietimai: „Profesinio augimo ir mokymų“ bei „Mažų koncertų salių ir klubų bendradarbiavimo“ (Skaityti daugiau...)
2018 09 09
Atmintinė laukiant 2019 m. Bendradarbiavimo projektų kvietimo
Šiais metais laukiame vienintelio likusio "Kultūros" paprogramės kvietimo teikti paraiškas - Bendradarbiavimo projektų. Yra darbų, kuriuos galima atlikti kvietimui dar nepasiekus oficialaus skelbimo stadijos. Daugiau apie pasiūlymus skaitykite trumpoje atmintinėje. (Skaityti daugiau...)
2019 06 28
Paskelbti bendradarbiavimo projektų rezultatai
Pagaliau sulaukėme lauktųjų bendradarbiavimo projektų rezultatų pagal kvietimą nr. EACEA 34/2018, paraiškų terminas buvo 2018-12-11). Abiejų kategorijų projektams skirta kiek daugiau nei 44,5 mln. eurų. Lietuvių organizacijos dalyvauja 4-iuose projektuose partnerio teisėmis. (Skaityti daugiau...)
2019 04 16
Literatūros vertimų projektai
Paskelbtas Literatūros vertimų krypties kvietimas
Leidėjus kviečiame teikti paraiškas Literatūros vertimų krypties projektams. Paraiškų teikimo terminas: birželio 4 d., rezultatai bus paskelbti rugpjūčio mėn. (Skaityti daugiau...)
Programos naujienų archyvas