LT EN

Europos tinklai

2017
Visos
2017 06 20
Europos tinklai
Gyvos muzikos tinklas „Live (DMA)
Gyvos muzikos tinklas „Live (DMA)” - 2002 metais įkurtas nacionalinių ir regioninių gyvos muzikos asociacijų tinklas, reprezentuojantis daugiau nei 2500 muzikos erdvių ir festivalių.
 Šio tinklo pagrindinis tiklas - populiarinti ir remti gyvos muzikos sektorių bei naujų talentų atsiradimą. Tinklas vienija 17 organizacijų iš 13 valstybių. (Skaityti daugiau...)
2017 06 20
Europos tinklai
Europos chorų asociacija „European Choral Association - Europa Cantat (ECA-EC)”
Europos chorų asociacija „European Choral Association - Europa Cantat (ECA-EC)" - didžiausia Europos chorų organizacija, skirta edukacijai ir patirties keitimuisi tarp skirtingo amžiaus dainininkų.Tinklas vienija daugiau nei 50 organizacijų iš 29-ių valstybių. (Skaityti daugiau...)
2017 06 20
Europos tinklai
Kultūros centrų tinklas „Trans Europe Halles”
Kultūros centrų tinklas „Trans Europe Halles” (TEH) - tai 1983 metais įkurtas kultūros centrų tinklas, inicijuotas piliečių ir menininkų. TEH laikomas vienu seniausių ir įtakingiausių Europos kultūros organizacijų tinklu, kurį subūrė kelios Europos organizacijos, pradėjusios buvusiose industrinėse erdvėse kurti daugiafunkcinius centrus ir suformavusios Europoje naują postindustrinę kryptį. TEH siekia sudaryti sąlygas nepriklausomiems, jauniems, pradedantiems ar norintiems išsiveržti iš esamos kultūros infrastruktūros menininkams kurti ir parodyti savo darbus. Šiuo metu tinklą vienija 67 nepriklausomi kultūros centrai, įsikūrusę buvusiuose pramoniniuose arba kariniuose statiniuose. (Skaityti daugiau...)
2017 06 06
Europos tinklai
Kultūros politikos tinklas „Culture Action Europe”
Kultūros politikos tinklas „Culture Action Europe” - tai didžiausia ne pelno siekianti skėtinė organizacija, reprezentuojanti kultūros sektorių Europos lygmeniu. Tinklo tikslas - aktyviai prisidėti prie Europos kultūros politikos formavimo, propaguoti kultūros svarbą darniam vystymuisi ir gerovei. Tinklas nėra orientuotas į vieną konkretų kultūros sektorių, bet atstovauja visą kultūros lauką. CAE tinklas įkurtas 1992 metais ir šiuo metu vienija 145 kultūros organizacijas iš įvairių Europos valstybių. (Skaityti daugiau...)
2017 06 20
Europos tinklai
Europos kultūros centrų tinklas ENCC
ENCC - 1994 metais Belgijoje įkurtas tarptautinis menų ir kultūros centrų tinklas, kurio tikslas suvienyti nacionaliniu mastu Europoje veikiančias kultūros organizacijas.Tinklas vienija 3000 kultūros centrus iš 15-os valstybių. (Skaityti daugiau...)
2017 06 20
Europos tinklai
Europos muziejinių organizacijų tinklas NEMO
NEMO - 1992 metais įkurtas nepriklausomas tinklas, vienijantis Europos muziejų asociacijas ir muziejines institucijas, reprezentuojančias Europos muziejų bendruomenę.ę
Tinklas vienija daugiau nei 100 organizacijų iš 30-ies šalių. (Skaityti daugiau...)
2017 06 20
Europos tinklai
Europos senosios muzikos tinklas (REMA)
Europos senosios muzikos tinklas „Réseau Européen de Musique Ancienne” - tai vienintelis Europos senosios muzikos tinklas, įkurtas 2000 metais Prancūzijoje. Tinklą vienija 75 organizacijos iš 20-ies šalių. (Skaityti daugiau...)
2017 06 20
Europos tinklai
Europos džiazo tinklas EJN
Europos džiazo tinklas „EJN - Europe Jazz Network" - tai 1987 metais įkurta organizacija, kuri vienija Europos džiazo prodiuserius bei renginius, kurie orientuojasi į naujajį džiazą ir improvizacinę muziką. Europos džiazo tinklo tikslas - inicijuoti bei plėtoti kūrybinį dialogą tarp savo narių, tarptautinę partnerystę tarp įvairių muzikantų ir prodiuserių. Be to, atskiri tinklo nariai nuolat bendradarbiauja su savųjų šalių ir bendraeuropinėmis kultūrinėmis bei politinėmis institucijomis. Tinklas vienija 118 organizacijų iš 35-ių šalių. (Skaityti daugiau...)
2017 07 02
Europos tinklai
Neformalus Europos teatrų susitikimas „IETM - Informal European Theatre Meeting”
Neformalus Europos teatrų susitikimas „IETM - Informal European Theatre Meeting” - tai 1981 metais Italijoje įkurtas tarptautinis scenos menų tinklas, vienijantis festivalius, privačias kompanijas, teatrus, tyrimų centrus, prodiuserius, universtitetus bei institucijas. Šio tinklo istorija prasidėjo nuo nedidelės grupės europiečių prodiuserių poreikio periodiškai matytis, o dabar jo veikloje dalyvauja įtakingiausi šios sferos veikėjai iš visų žemynų.Tinklą vienija daugiau nei 500 narių iš daugiau nei 50 valstybių. (Skaityti daugiau...)