LT EN

Naujienos ir renginiai

Visos
2020 03 15
visos
Darbas karantino metu
Svarbi informacija darbui COVID-19 karantino sąlygomis (Skaityti daugiau...)
2020 01 15
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Vilniuje
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Renginys nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2019 11 22
mokymai
Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu
Paskutiniai šių metų susitikimai vyks komunikacijos tema. Kviečiame pasimokyti iš komunikacijos klaidų, susipažinti su naujais pavyzdžiais - gerais ir nelabai. Justas Rožėnas su "Kūrybiška Europa" apsilankys Vilniuje (gruodžio 16 d.) ir Kaune (gruodžio 6 d.). (Skaityti daugiau...)
2018 11 08
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją": Pakruojyje ir Marijampolėje
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Seminaras vyksPakruojo dvare, lapkričio 25 d., ir Marijampolėje lapkričio 28 d. Dalyvavimas nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2019 09 19
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: kaip parengti paraišką? - Vilniuje
Kviečiame vėl susitikti seminare apie Bendradarbiavimo projektus, finansuojamus programos "Kūrybiška Europa", o taip pat mokomojoje sesijoje apie projekto išvystymą ir paraiškos rengimą. Kaip visada, "Kūrybiškos Europos" seminarai ir mokymai yra nemokami, tik būtinai registruokitės. Seminaras vyks Vilniuje, 2019 m. rugsėjo 30 d. (Skaityti daugiau...)
2019 04 17
konferencija
"Kultūros rėmėjų forumas 2019: Tarptautiškumas"
Siekdami patenkinti kultūros organizatorių poreikį taupyti savo laiką ieškant informacijos apie finansavimą kultūrai, subūrėme aiškiausiai, kryptingiausiai, atviriausiai veikiančias kultūros finansavimo programas į vieną vitriną (angl. Showcase). Renginyje prisistatys šešios Lietuvos kultūros ir kūrybiniam sektoriui prieinamos viešojo finansavimo galimybės, o pagrindinė teminė ašis - tarptautiškumas. (Skaityti daugiau...)
2019 04 02
Mokymai
Komunikacijos pagrindų dirbtuvės su J. Rožėnu Alytuje ir Panevėžyje
Kviečiame tobulinti projektų, organizacijų komunikacijos įgūdžius su lektoriumi, komunikacijos praktiku Justu Rožėnu. Mokymai vyks Alytuje ir Panevėžyje (Skaityti daugiau...)
2019 03 03
seminaras
Kviečiame į Literatūros vertimų programos seminarą leidėjams
Grožinės literatūros vertimų programos terminams artėjant, "Kūrybiškos Europos" biuras kviečia susitikti informaciniame seminare. Seminaras vyks kovo 27 d. 13-16 val., Europos informacijos centre, Gedimino pr. 16, Vilniuje. Labai prašome dalyvius registruotis. (Skaityti daugiau...)
2018 11 22
kultūros paveldas, Renginys
Kultūros paveldo metų palydėtuvės - kviečiame!
Kultūros paveldo tema yra kaip niekad svarbi ir aktuali Europai, kultūros paveldas ir toliau būti palaikomas (t.y. finansuojamas) ES priemonėmis. „Kūrybiškos Europos“ programoje tai matyti atsiradusiu papildomu šios temos prioritetu. O kas šiandien apibrėžia kultūros paveldo sampratą? Kuriose srityse galime rasti kultūros paveldo elementų, kaip sritys persipina, veikia viena kitą? Kur yra kultūros paveldo apibrėžties ribos, kokie šių dienų naujųjų medijų iššūkiai (o gal pagalba) kultūros paveldo supratimui, saugojimui, aktualizavimui ir.. vartojimui. Kas yra, kas galėtų būti audiovizualinis paveldas šiandien, rytoj? (Skaityti daugiau...)
2018 10 23
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: kaip parengti paraišką? - Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose
Naujam kvietimui teikti paraiškas Bendradarbiavimo projektų krypčiai "Kūrybiškos Europos" biuras rengia seminarus visoje Lietuvoje. Seminaruose bus aptarti pasikeitimai gairėse, atsiradę papildomi prioritetai, paraiškos forma bei praktiniai patarimai, kaip apskritai kokybiškiau rengti savo projektų paraiškas. Pasirinkite jums tinkamą vietą ir registruokitės. (Skaityti daugiau...)
2018 10 17
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: naujas kvietimas ir paraiškos rengimo mokymai Klaipėdoje
Ką tik paskelbti kvietimai teikti bendradarbiavimo projektų paraiškas. Terminas - gruodžio 11 d., todėl kviečiame kultūros organizatorius į informacinį ir mokomąjį seminarą Klaipėdoje, spalio 25 d. Seminare patogiai ir gyvai susipažinsite su atnaujintomis gairėmis, paraiškos formomis ir kitais reikalavimais, kurių šiame kvietime yra ir pakankamai reikšmingų projektų turiniui. Taip pat bus aptarti svarbiausi metodologiniai paraiškos rengimo aspektai, prisiminsite, arba išmoksite, svarbiausių įrankių projekto vystymui ir paraiškai. (Skaityti daugiau...)
2018 10 09
Mokymai
“Kultūros garažas” kviečia mokytis paraiškų rengimo Alytuje
Mokymai "Kultūros garažas" toliau keliauja po Lietuvą. Šįkart artėjame prie Bendradarbiavimo projektų gairių paskelbimo, kai kurie aspektai jau žinomi, tad seminare galėsime padirbėti konkrečiau. Be naujų gairių, ir vėl susipažinsite, arba giliau panagrinėsite, konkrečius projektų vadybos iššūkius, kurie gali būti naudingi jau guldant puikią idėją į projekto ar paraiškos rėmus. Kviečiame susitikti Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje spalio 24 d. (Skaityti daugiau...)
2018 09 03
Mokymai
Kviečiame į “Kultūros garažą” – seminarą apie paraiškos rengimo įrankius ir kitus projektų vadybos iššūkius
“Kūrybiškos Europos” biuras Lietuvoje kviečia į mokomąjį seminarą “Kultūros garažas”, kuriame susipažinsite, arba giliau panagrinėsite konkrečius projektų vadybos iššūkius. Tie patys įrankiai padeda idėją užauginti iki projekto, o projektą paversti paraiška. Bendrai - projektų vadybos įrankiai, tokie, kaip tikslų ir uždavinių nusisitatymas, problemos apsibrėžimas, SSGG analizė ir, svarbiausia, jų visų pritaikymas programos reikalavimams paraiškose. "Kultūros garažas" rugsėjo 18 d. veiks Dusetų kultūros centre. (Skaityti daugiau...)
2018 08 17
kultūros paveldas
Europos Komisija pristato INTERREG programos finansuotų kultūros paveldo projektų katalogą
Europos Komisija pristato INTERREG programos finansuotų kultūros paveldo srities projektų katalogą. Oficialaus 2018-ųjų Europos kultūros paveldo metų (angl. trumpinys EYCH) projekto vardo siekė virš šimto INTERREG programos iniciatyvų. Susipažinkite su geriausiais pavyzdžiais, kurie gali tapti įkvėpimu tolesniems jūsų tarptautiniams projektams. Lietuva taip pat dalyvauja viename iš projektų partnerio teisėmis. (Skaityti daugiau...)
2018 05 14
mokymai
Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu Klaipėdoje
Kviečiame į renginį „Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu", kuris vyks briželio 1 d. (penktadienį) Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje. (Skaityti daugiau...)