LT EN

Naujienos ir renginiai

Visos
2020 10 01
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Visagine
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Renginys nemokamas. Kokie apskritai yra finansų paieškos būdai? Valstybių, tarpvalstybiniai, savivaldybių fondai ir programos, privatūs fondai, privačių įmonių teikiama parama ir barteriniai mainai, sutelktinis finansavimas, privatus rėmimas, didžiųjų mecenatų paieška. Kiek visi šie metodai realiai pritaikomi ir pritaikomi kasdienėse kultūros organizacijų veiklose ir planavime? Kokių dar galimybių yra kultūros organizacijoms? (Skaityti daugiau...)
2020 09 24
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Kaune
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Seminaras vyks Kaune, spalio 16 d., Kauno menininkų namuose. Dalyvavimas nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2020 07 17
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Klaipėdoje
Kviečiame į seminarą Klaipėdoje. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Kokie apskritai yra finansų paieškos būdai? Valstybių, tarpvalstybiniai, savivaldybių fondai ir programos, privatūs fondai, privačių įmonių teikiama parama ir barteriniai mainai, sutelktinis finansavimas, privatus rėmimas, didžiųjų mecenatų paieška. Kiek visi šie metodai realiai pritaikomi ir pritaikomi kasdienėse kultūros organizacijų veiklose ir planavime? (Skaityti daugiau...)
2020 07 12
Mokymai
Komunikacijos dirbtuvės su J. Rožėnu Klaipėdoje
Kviečiame į efektyvios komunikacijos dirbtuves Klaipėdoje! Kaip išsigryninti savo tikslinę auditoriją, kaip išsiaiškinti pageidaujamą ryšį tarp projekto/organizacijos ir kliento? Kaip suplanuoti komunikacines veiklas ir kodėl neverta gaišti laiko betikslei komunikacijai? Dirbtuvėse ne tik susipažinsite su pavyzdžiais, bet ir atliksite praktinius žingsnius, suprasite ir išbandysite būdus, kaip suformuluoti įtaigią žinutę. Antroje dirbtuvių dalyje - ryšių su žiniasklaida principai ir socialinių tinklų komunikacijos burtai! (Skaityti daugiau...)
2020 05 12
Kviečiame į virtualų Europos kultūros sostinės forumą
Jau trečius metus apie kultūros svarbą diskutuoti kviečiantis „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ organizuojamas Europos kultūros sostinės forumas, gegužės 20 – 22 d. grįžta trečią kartą ir šiemet keliasi į virtualią erdvę. Organizuojamas kartu su „Kūrybiškos Europos“ biuru Lietuvoje, Forumas pakvies Europos menininkus, kultūros kūrėjus, privatųjį ir viešąjį sektorius aptarti kultūros lauko iššūkius, pokyčius, inovacijas krizės akivaizdoje ir ateitį postpandeminiame pasaulyje. Gegužės 21 d. bus skirta kultūros finansavimui ir iššūkiams, susijusiems su juo. (Skaityti daugiau...)
2020 04 09
literatūra
"Europos namai" finansuoja vertimus iš ir į ukrainiečių kalbą
Paskelbtas "Europos namų" pilotinės vertimų programos kvietimas teikti paraiškas. Bus finansuojama iki 70 procentų (iki 4000 Eur) grožinės ir ne grožinės literatūros vertimų iš/į ukrainiečių kalbą. Terminas - 2020 m. balandžio 29 d. Kvietimu skatinamas leidyklų bendradarbiavimas su vertėjais. (Skaityti daugiau...)
2020 03 15
visos
Darbas karantino metu
Svarbi informacija darbui COVID-19 karantino sąlygomis (Skaityti daugiau...)
2020 01 15
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Vilniuje
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Renginys nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2019 11 22
mokymai
Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu
Paskutiniai šių metų susitikimai vyks komunikacijos tema. Kviečiame pasimokyti iš komunikacijos klaidų, susipažinti su naujais pavyzdžiais - gerais ir nelabai. Justas Rožėnas su "Kūrybiška Europa" apsilankys Vilniuje (gruodžio 16 d.) ir Kaune (gruodžio 6 d.). (Skaityti daugiau...)
2018 11 08
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją": Pakruojyje ir Marijampolėje
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Seminaras vyksPakruojo dvare, lapkričio 25 d., ir Marijampolėje lapkričio 28 d. Dalyvavimas nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2019 09 19
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: kaip parengti paraišką? - Vilniuje
Kviečiame vėl susitikti seminare apie Bendradarbiavimo projektus, finansuojamus programos "Kūrybiška Europa", o taip pat mokomojoje sesijoje apie projekto išvystymą ir paraiškos rengimą. Kaip visada, "Kūrybiškos Europos" seminarai ir mokymai yra nemokami, tik būtinai registruokitės. Seminaras vyks Vilniuje, 2019 m. rugsėjo 30 d. (Skaityti daugiau...)
2019 04 17
konferencija
"Kultūros rėmėjų forumas 2019: Tarptautiškumas"
Siekdami patenkinti kultūros organizatorių poreikį taupyti savo laiką ieškant informacijos apie finansavimą kultūrai, subūrėme aiškiausiai, kryptingiausiai, atviriausiai veikiančias kultūros finansavimo programas į vieną vitriną (angl. Showcase). Renginyje prisistatys šešios Lietuvos kultūros ir kūrybiniam sektoriui prieinamos viešojo finansavimo galimybės, o pagrindinė teminė ašis - tarptautiškumas. (Skaityti daugiau...)
2019 04 02
Mokymai
Komunikacijos pagrindų dirbtuvės su J. Rožėnu Alytuje ir Panevėžyje
Kviečiame tobulinti projektų, organizacijų komunikacijos įgūdžius su lektoriumi, komunikacijos praktiku Justu Rožėnu. Mokymai vyks Alytuje ir Panevėžyje (Skaityti daugiau...)
2019 03 03
seminaras
Kviečiame į Literatūros vertimų programos seminarą leidėjams
Grožinės literatūros vertimų programos terminams artėjant, "Kūrybiškos Europos" biuras kviečia susitikti informaciniame seminare. Seminaras vyks kovo 27 d. 13-16 val., Europos informacijos centre, Gedimino pr. 16, Vilniuje. Labai prašome dalyvius registruotis. (Skaityti daugiau...)
2018 11 22
kultūros paveldas, Renginys
Kultūros paveldo metų palydėtuvės - kviečiame!
Kultūros paveldo tema yra kaip niekad svarbi ir aktuali Europai, kultūros paveldas ir toliau būti palaikomas (t.y. finansuojamas) ES priemonėmis. „Kūrybiškos Europos“ programoje tai matyti atsiradusiu papildomu šios temos prioritetu. O kas šiandien apibrėžia kultūros paveldo sampratą? Kuriose srityse galime rasti kultūros paveldo elementų, kaip sritys persipina, veikia viena kitą? Kur yra kultūros paveldo apibrėžties ribos, kokie šių dienų naujųjų medijų iššūkiai (o gal pagalba) kultūros paveldo supratimui, saugojimui, aktualizavimui ir.. vartojimui. Kas yra, kas galėtų būti audiovizualinis paveldas šiandien, rytoj? (Skaityti daugiau...)