LT EN

Europos Komisija kviečia teikti paraiškas meno, mokslo ir technologijų prizui „STARTS Prize 2017''

2017 02 01
konkursas
Europos Komisija kartu su „Ars Electronica", „BOZAR" ir „Waag Society" kviečia teikti paraiškas kūrybiškumo ir inovacijų prizui „STARTS Prize 2017". Šiuo prizu siekiama apdovanoti novatoriškiausią bendradarbiavimą kūrybiškumo, inovacijų, mokslo ir technologijų srityse.

„STARTS Prize" skiria didelį dėmesį meno kūriniams, kurie daro įtaką arba keičia požiūrį į technologijas, ir inovatyvioms bendradarbiavimo tarp technologijų ir meno/kultūros sektorių formoms.

Europos Komisija kartu su iniciatyvos partneriais įsteigė du vienodo dydžio prizus - 20 000 eur. Šie prizai bus skirti inovaciniams projektams, kuriuose persipynę mokslas, technologijos ir menas.

Paraiškas gali teikti:
nepriklausomi menininkai, kūrybinių sektorių profesionalai, tyrėjai, mokslininkai bei privačių kompanijų atstovai iš viso pasaulio.

Tinkami projektai atrankai:
- novatoriški bendradarbiavimo projektai, kuriuose menas persipynęs su technologijomis;
- bet kokios meno formos darbai ar praktikos, kur matomas ryškus ryšys su inovacinėmis technologijomis, verslu, bendruomene; taip pat galima teikti medijų ar skaitmeninio meno projektus;
- visų tipų technologiniai ir moksliniai tyrimai, kurie buvo įkvėpti meno arba įtraukia menininkus kaip šiuolaikiško mąstymo katalizatorius.

Paraiškų terminas - kovo 3 d.

Daugiau informacijos: https://starts-prize.aec.at