LT EN

Kūrybiškos Europos biuras kviečia leidėjus į seminarą

2014 12 29
Literatūros vertimų projektai
Kūrybiškos Europos biuras kviečia į informacinį seminarą leidėjus, rengiančius paraiškas programos „Kūrybiška Europa 2014-2020″ literatūros vertimų krypčiai (paprogramė Kultūra).

Seminaras vyks sausio 9 d. (penktadienį) nuo 10:30 val. Europos informacijos biure, Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g.), Vilnius LT-01103. Šiais metais seminarą ves Kūrybiškos Europos biuro Slovėnijoje koordinatorė Ines Kežman. Slovėnija - viena iš aktyviausių ir itin sėkmingai programoje dalyvaujančių šalių, tad tikimės, kad kolegų žinios bus naudingos Lietuvos leidėjams. Seminaras yra nemokamas, tačiau būtina į jį užsiregistruoti. Lauksime Jūsų laiškų iki sausio 8 d. el. paštu egle@kurybiskaeuropa.eu

ES programa „Kūrybiška Europa 2014-2020″ remia aukštos kokybės literatūros vertimus iš vienos Europos kalbos į kitą. Verčiami kūriniai turėtų būti svarbūs Europos mastu ir skirti plačiajai visuomenei.
Paramą gauti gali tik jau išleisti kūriniai ir tik tie, kurie dar nebuvo versti į norimą versti kalbą. Ypatingas dėmesys skiriamas ES literatūros prizą gavusių knygų vertimams.

Programa „Kūrybiška Europa 2014-2020“ gali padengti iki 50 proc. kūrinio vertimo, leidybos ir sklaidos išlaidų.
Daugiau informacijos apie programą rasite - www.kurybiskaeuropa.eu
Paraiškos formą ir pildymo taisykles rasite - https://eacea.ec.europa.eu