LT EN

Susitikime kūrybinių industrijų konferencijoje What's Next

2015 10 25
konferencija
Lapkričio 6-7 d.Vilniuje vyksianti kūrybai dedikuota konferencija „What's Next?“ ne tik įkvėps ir aptars kūrybos industrijos atstovams svarbias temas, bet ir supažindins su inovacijomis akis į akį. Taip pat konferencijos metu vyks dizaino mugė „Uptown Market“, o mažesnėje salėje savo sėkmės istorijas pasakos pasaulį nustebinę lietuvių projektai.

Tarp „What's Next?“ pranešėjų yra net 4 asmenybės, kurias pristato ES programą „Kūrybiška Europa“ Lietuvoje koordinuojantis Lietuvos kultūros institutas ir Lietuvos kino centras. Tai intelektualas Kristupas Sabolius, slovėnai Sara Božanić (interaktyvus dizainas) ir Luka Piškorič (sutelktinis finansavimas) bei kino inovacijas dėstanti scenarijų autorė iš Kroatijos - Jasmina Kallay.

Slovėnijos dalyvavimas konferencijoje, tai - ilgo ir sėkmingo bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Slovėnijos KE biurų rezultatas. Programos vadovė Eglė Deltuvaitė spalio 3-4 dieną dalyvavo Liublijanoje vykusiame bendradarbiavimo projektų seminare, o MEDIA programos koordinatorės Evos Brazdžionytės siūlymu kino teatro „Pasaka“ vadovė bei filmų platintoja Greta Akcijonaitė dalyvavo Slovėnijos kino festivalio metu organizuotoje diskusijoje apie naujus filmų platinimo kino teatruose modelius.

Konferencijos What's Next pertraukų metu kviečiame nemokamai konsultuotis su Lietuvos ir Slovėnijos programos koordinatorėmis dėl dalyvavimo ES programoje Kūrybiška Europa.

Konferencijoje pranešimus taip pat skaitys futuristė iš Islandijos Hlin Helga, inovacijų ir kūrybiškumo dėstytojas Eigirdas Žemaitis, gerai žinomas virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas, ex-teletabė Nikky Smedley, robotų kūrėjas Kristijonas Vasiliauskas, paslaugų dizaino specialistas Reima Rönnholm ir kiti.

Konferencijos What's Next vieta: „Radio Lofts“ ir „IndEx Hall“ (LOFTO kiemas)
Daugiau informacijos www.whatsnext.lt