LT EN

Vilniuje vyks tarptautinis poezijos festivalis „Poezija kitaip"

2017 04 25
Renginys, literatūra
Viena iš „Kūrybiška Europa/Kultūra“ programos finansuoto projekto „ePublisher“ (www.epublisher-platform.eu) veiklų yra tarptautinių poezijos festivalių organizavimas. Tarptautiniai festivaliai jau įvyko Krokuvoje (Lenkija) ir Turku (Suomija). Trečiasis projekto festivalis „Poezija kitaip" rengiamas gegužės 12-13 d. Lietuvoje, Vilniaus mieste.

„Poezija kitaip" kviečia poezijos gerbėjus ne tik į literatūros kūrinių skaitymus, muzikinius pasirodymus ar poezijos filmų peržiūras, bet ir į kolektyvinio poezijos rašymo dirbtuves, kurias ves poetai iš Suomijos, Portugalijos ir Lenkijos. Dirbtuvių metu bus sukurti eilėraščiai, kurie vėliau bus publikuojami „ePubliher“ platformoje, kolektyvinės poezijos bibliotekoje: http://www.epublisher-platform.eu/collaborativepoems

FESTIVALIO PROGRAMA:

Išsami festivalio programa lietuvių ir anglų k.: www.epublisher-platform.eu
Renginys nemokamas.

Trumpai apie projektą „ePublisher“. Šiame projekte dėmesys telkiamas į interneto priemonių sukūrimą bendradarbiavimu paremtam poezijos kūrimui, vertimui ir publikavimui bei poezijos sklaidos renginių organizavimą. „ePublisher" projektu siekiama prisidėti prie auditorijų plėtros, skatinant inovatyvius poetų profesionalų ir mėgėjų poezijos publikavimo būdus, padedant jiems išplėsti esamas ir pasiekti naujas auditorijas ir gerinant prieigą prie poezijos. Šio projekto partneriai - „Union of Associations MULTIKULTURA" (Lenkija), „Municipality of Lousada" (Portugalija) ir „International Culture Association in Turku" (Suomija).
Projektas finansuotas „Kūrybiška Europa/Kultūra“ programos (kryptis „Bendradarbiavimo projektai").