LT EN

Naujienos ir renginiai

Visos
2014 12 29
Literatūros vertimų projektai
Kūrybiškos Europos biuras kviečia leidėjus į seminarą
ES programa „Kūrybiška Europa 2014-2020″ remia aukštos kokybės literatūros vertimus iš vienos Europos kalbos į kitą. Verčiami kūriniai turėtų būti svarbūs Europos mastu ir skirti plačiajai visuomenei. Paramą gauti gali tik jau išleisti kūriniai ir tik tie, kurie dar nebuvo versti į norimą versti kalbą. Ypatingas dėmesys skiriamas ES literatūros prizą gavusių knygų vertimams. (Skaityti daugiau...)
2014 12 23
Lietuvos kultūros institutas linki džiaugsmingų Šv. Kalėdų!
Linkime įkvepiančių pradžių. Teisingų pabaigų. Gražių švenčių! Ir malonaus tolimesnio bendravimo. (Skaityti daugiau...)
2014 11 28
Kitos finansavimo galimybės
Kviečiame susipažinti su mobilumo finansavimo gidais
Kviečiame susipažinti su menininkų ir kultūros operatorių mobilumo tarptautiniams kultūriniams mainams finansavimo gidais, aktualiais 49-ioms šalims Azijoje ir Europoje: 19-oje Azijos šalių ir 27-ioms Europos sąjungos šalims, taip pat Norvegijai, Šveicarijai ir Rusijai. Mobilumo finansavimo gidas per internetinį portalą culture360.asef.org buvo inicijuotas Azijos-Europos fondo (ASEF). (Skaityti daugiau...)
2014 10 21
festivaliai
Europos festivalių platforma kviečia prisijungti
EFFE - Europa festivaliams, festivaliai Europai - tai Europos Komisijos eksperimentinis projektas, skirtas Europos festivalių platformos sukūrimui ir stiprinimui. Platforma siekia suburti kuo daugiau profesionalių kultūros festivalių ir paruošti interaktyvų gidą. Kviečiame ir Lietuvos festivalius pasinaudoti šia galimybe. (Skaityti daugiau...)
2014 08 21
Renginys, auditorijų plėtra
Kviečiame į mokymų sesiją Kaune
Kultūros profesionalai, ketinantys teikti paraiškas programai, rugsėjo 5 d. kviečiami į neformalią mokymų sesiją Kaune, skirtą naujojo programos prioriteto – auditorijų plėtra – analizei. Programos vadovė Lietuvoje Eglė Deltuvaitė pristatyts auditorijų plėtros strategijas bei geriausias praktikas, o dr. Virginija Vitkienė kalbės apie žiūrovo ir meno kūrinio/renginio santykio kaitą ir Kauno bienalėje 2009-2013 m. naudotas auditorijų plėtros strategijas. (Skaityti daugiau...)
2014 08 01
Bendradarbiavimo projektai, partnerių paieška, muzika, kultūros paveldas, tarpdisciplininis menas
Asociacija Orfeón La Paz ieško partnerių bendradarbiavimo projektams
Asociacija Orfeón La Paz ieško chorų (pageidautina vyrų), styginių instrumentų orchestrų ar ansamblių, kultūros centrų, įsikūrusių miestuose, kurie rengia festivalius. (Skaityti daugiau...)
2014 08 01
Bendradarbiavimo projektai, partnerių paieška, literatūra, kultūros paveldas
Ispanija ieško partnerių bendrarbiavimo projektui
Vienas svarbiausių Madrido kultūros centrų „Residencia de Estudiantes“ ieško partnerių bendradarbiavimo projektui. Kreiptis kviečiamos organizacijos, kurių veikla nukreipta į literatūros paveldo ir kitų XX a. meno formų išsaugojimą ir puoselėjimą. (Skaityti daugiau...)
2014 07 01
Europos kultūros sostinių ekspertų grupė
(Skaityti daugiau...)
2014 07 01
EK paskelbė ataskaitą „Kultūra ES išorės santykiuose. Pasaulio kultūros pilietybės kūrimas“
(Skaityti daugiau...)
2014 07 10
ES programos „Kūrybiška Europa 2014-2020“ informacinis lankstinukas lietuvių kalba.
(Skaityti daugiau...)