LT EN

Naujienos ir renginiai

Visos
2016 12 12
Mokymai
Kviečiame į antrąją kūrybinę projektų rašymo laboratoriją su K. Saboliumi ir T. Ramanausku Vilniuje
Lietuvos kultūros institutas, koordinuojantis ES programą „Kūrybiška Europa/Kultūra“ gruodžio 21 dieną kviečia į antrąją kūrybinę projektų rašymo laboratoriją Vilniuje su Kristupu Saboliumi ir Tomu Ramanausku. (Skaityti daugiau...)
2016 11 08
Mokymai
Kviečiame į kūrybinę projektų rašymo laboratoriją su K. Saboliumi ir T. Ramanausku
Lietuvos kultūros institutas, koordinuojantis ES programą „Kūrybiška Europa/Kultūra“ kviečia į pirmąją kūrybinę projektų rašymo laboratoriją Vilniuje su Kristupu Saboliumi ir Tomu Ramanausku. Šios dirbtuvės skirtos tiems projektų rašytojams, kurie tiki, jog turi gerų idėjų, kurioms trūksta labai nedaug – galbūt tinkamesnio pateikimo, galbūt geresnių partnerių, o galbūt originalesnės komunikacijos ar sklaidos. (Skaityti daugiau...)
2016 11 02
Renginys
Susitikime kūrybingumo ir ateities tendencijų konferencijoje WHATS NEXT 
Lapkričio 4-5 dienomis „Kūrybiškos Europos“ biuras iššsikrausto į LOFTĄ, kur vyks jau ketvirtoji What's Next? konferencija, kurią 10.30 val. įkvepiančia kalba atidarys „Kūrybiškos Europos“ pristatomas Ralph Talmont. Šeštadienį 11 val. žiniomis apie naudingus skaitmeninius įrankius dalinsis Tomas Nemūra.  (Skaityti daugiau...)
2016 08 30
Bendradarbiavimo projektai, Renginys
Kviečiame į seminarą Marijampolėje
Maloniai kviečiame į ES programos „Kūrybiška Europa/Kultūra“ seminarą Marijampolėje, kuris vyks rugsėjo 14 d. (trečiadienį) nuo 13 val. VšĮ "Sveikatingumo idėjos" būstinėje (J. Basanavičiaus a. 9, Marijampolė[/link]). Seminaro metu dalyviai bus supažindinti su tarptautinių bendradarbiavimo projektų finansavimo galimybėmis ir taisyklėmis. Antroji seminaro dalis bus skirta svarbiausio programos prioriteto - auditorijų plėtra - aptarimui. (Skaityti daugiau...)
2016 05 04
seminaras
Gegužės 17 d. kviečiame į ES programos „Kūrybiška Europa“ seminarą Vilniuje „Give, get or get off“
Kviečiame Jus gegužės 17 dieną (antradienį) į ES programos „Kūrybiška Europa/Kultūra“ seminarą Vilniuje „Give, get or get off“. Renginio metu kultūros ir kūrybinio sektoriaus organizacijų atstovai ne tik bus supažindinti su artimiausiais kvietimais teikti paraiškas, Lietuvos sėkmės istorijomis, bet ir turės galimybę pasitikrinti savo idėjas kartu su nepriklausomu ES programų ekspertu iš Jungtinės Karalystės, Geoffrey Brownu. Jo sukurta metodika leidžia projektų vadovams patiems įvertinti savo pasirengimą teikti paraiškas ir išsiaiškinti silpnąsias ir stipriąsias organizacijos ir projekto puses. (Skaityti daugiau...)
2016 05 04
seminaras
Gegužės 16 d. Kviečiame į ES programos „Kūrybiška Europa“ seminarą Kaune „Give, get or get off“
Kviečiame Jus gegužės 16 dieną (pirmadienį) į ES programos „Kūrybiška Europa/Kultūra“ seminarą Kaune „Give, get or get off“. Renginio metu kultūros ir kūrybinio sektoriaus organizacijų atstovai ne tik bus supažindinti su artimiausiais kvietimais teikti paraiškas, Lietuvos sėkmės istorijomis, bet ir turės galimybę pasitikrinti savo idėjas kartu su nepriklausomu ES programų ekspertu iš Jungtinės Karalystės, Geoffrey Brownu. Jo sukurta metodika leidžia projektų vadovams patiems įvertinti savo pasirengimą teikti paraiškas ir išsiaiškinti silpnąsias ir stipriąsias organizacijos ir projekto puses. (Skaityti daugiau...)
2016 03 30
Literatūros vertimų projektai, seminaras
Kviečiame į seminarą leidyklas, rengiančias paraiškas literatūros vertimo projektų paraiškas
Lietuvos kultūros institutas, koordinuojantis ES programą „Kūrybiška Europa“ kviečia į seminarą leidyklas, rengiančias paraiškas literatūros vertimų projektams. Seminaras vyks balandžio 6 d. (trečiadienį) nuo 13:30 val. Europos informacijos biure, Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g.), Vilnius LT-01103. Seminaras yra nemokamas, tačiau būtina į jį užsiregistruoti. Lauksime Jūsų laiškų iki balandžio 4 d. el. paštu egle@kurybiskaeuropa.eu (Skaityti daugiau...)
2016 02 19
Renginys
Kviečiame į renginį „Kultūros ekologija: alternatyva ekonominiam požiūriui į kultūros vertę ir vertinimą“
Kultūra kaip šalies ekonomikos skatintoja, kūrybinės industrijos, generuojančios pelną, kūrybiškumas kaip augančio šalies BVP rodiklis - šiais argumentais kultūros žmonės ne vien Lietuvoje yra skatinami ir bando įrodyti būtinybę remti kultūrą. Kultūros politikai dažnai į tai atsako skaičiais paremtomis ataskaitomis ir verslo bei kultūros bendradarbiavimo prioritetais. O jei į kultūrą pažvelgtume kaip į socialinį procesą, kaip į ekosistemą, kurią pačią reikia saugoti ir plėtoti jos narių santykius, užuot bandžius įs(is)prausti į ekonominius rėmus? (Skaityti daugiau...)
2016 02 09
Renginys
Konferencija ,,Muzikos verslo plėtra užsienyje“
Vasario 25 d. 12 val. ES programa „Kūrybiška Europa“ ir AGATA kviečia muzikos profesionalus diskusijai apie muzikos industrijos tendencijas Europoje. Muzikos atlikėjams vis dažniau žvalgantis į užsienio rinkas muzikos eksporto klausimas tampa vis aktualesnis. Lietuva yra vienintelė Baltijos šalis, neturinti oficialios muzikos eksporto agentūros. (Skaityti daugiau...)