LT EN

Naujienos ir renginiai

Visos
2018 11 08
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją": Pakruojyje ir Marijampolėje
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Seminaras vyksPakruojo dvare, lapkričio 25 d., ir Marijampolėje lapkričio 28 d. Dalyvavimas nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2018 11 22
kultūros paveldas, Renginys
Kultūros paveldo metų palydėtuvės - kviečiame!
Kultūros paveldo tema yra kaip niekad svarbi ir aktuali Europai, kultūros paveldas ir toliau būti palaikomas (t.y. finansuojamas) ES priemonėmis. „Kūrybiškos Europos“ programoje tai matyti atsiradusiu papildomu šios temos prioritetu. O kas šiandien apibrėžia kultūros paveldo sampratą? Kuriose srityse galime rasti kultūros paveldo elementų, kaip sritys persipina, veikia viena kitą? Kur yra kultūros paveldo apibrėžties ribos, kokie šių dienų naujųjų medijų iššūkiai (o gal pagalba) kultūros paveldo supratimui, saugojimui, aktualizavimui ir.. vartojimui. Kas yra, kas galėtų būti audiovizualinis paveldas šiandien, rytoj? (Skaityti daugiau...)
2018 10 23
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: kaip parengti paraišką? - Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose
Naujam kvietimui teikti paraiškas Bendradarbiavimo projektų krypčiai "Kūrybiškos Europos" biuras rengia seminarus visoje Lietuvoje. Seminaruose bus aptarti pasikeitimai gairėse, atsiradę papildomi prioritetai, paraiškos forma bei praktiniai patarimai, kaip apskritai kokybiškiau rengti savo projektų paraiškas. Pasirinkite jums tinkamą vietą ir registruokitės. (Skaityti daugiau...)
2018 10 17
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: naujas kvietimas ir paraiškos rengimo mokymai Klaipėdoje
Ką tik paskelbti kvietimai teikti bendradarbiavimo projektų paraiškas. Terminas - gruodžio 11 d., todėl kviečiame kultūros organizatorius į informacinį ir mokomąjį seminarą Klaipėdoje, spalio 25 d. Seminare patogiai ir gyvai susipažinsite su atnaujintomis gairėmis, paraiškos formomis ir kitais reikalavimais, kurių šiame kvietime yra ir pakankamai reikšmingų projektų turiniui. Taip pat bus aptarti svarbiausi metodologiniai paraiškos rengimo aspektai, prisiminsite, arba išmoksite, svarbiausių įrankių projekto vystymui ir paraiškai. (Skaityti daugiau...)
2018 10 09
Mokymai
“Kultūros garažas” kviečia mokytis paraiškų rengimo Alytuje
Mokymai "Kultūros garažas" toliau keliauja po Lietuvą. Šįkart artėjame prie Bendradarbiavimo projektų gairių paskelbimo, kai kurie aspektai jau žinomi, tad seminare galėsime padirbėti konkrečiau. Be naujų gairių, ir vėl susipažinsite, arba giliau panagrinėsite, konkrečius projektų vadybos iššūkius, kurie gali būti naudingi jau guldant puikią idėją į projekto ar paraiškos rėmus. Kviečiame susitikti Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje spalio 24 d. (Skaityti daugiau...)
2018 09 03
Mokymai
Kviečiame į “Kultūros garažą” – seminarą apie paraiškos rengimo įrankius ir kitus projektų vadybos iššūkius
“Kūrybiškos Europos” biuras Lietuvoje kviečia į mokomąjį seminarą “Kultūros garažas”, kuriame susipažinsite, arba giliau panagrinėsite konkrečius projektų vadybos iššūkius. Tie patys įrankiai padeda idėją užauginti iki projekto, o projektą paversti paraiška. Bendrai - projektų vadybos įrankiai, tokie, kaip tikslų ir uždavinių nusisitatymas, problemos apsibrėžimas, SSGG analizė ir, svarbiausia, jų visų pritaikymas programos reikalavimams paraiškose. "Kultūros garažas" rugsėjo 18 d. veiks Dusetų kultūros centre. (Skaityti daugiau...)
2018 08 17
kultūros paveldas
Europos Komisija pristato INTERREG programos finansuotų kultūros paveldo projektų katalogą
Europos Komisija pristato INTERREG programos finansuotų kultūros paveldo srities projektų katalogą. Oficialaus 2018-ųjų Europos kultūros paveldo metų (angl. trumpinys EYCH) projekto vardo siekė virš šimto INTERREG programos iniciatyvų. Susipažinkite su geriausiais pavyzdžiais, kurie gali tapti įkvėpimu tolesniems jūsų tarptautiniams projektams. Lietuva taip pat dalyvauja viename iš projektų partnerio teisėmis. (Skaityti daugiau...)
2018 05 14
mokymai
Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu Klaipėdoje
Kviečiame į renginį „Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu", kuris vyks briželio 1 d. (penktadienį) Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje. (Skaityti daugiau...)
2018 04 30
mokymai
Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu Kaune
Kviečiame į mokymus „Kultūros organizacijų ir renginių komunikacijos praktika ir galimybės“ su Justu Rožėnu, kurie vyks gegužės 11 d. (penktadienį) BLC konferencijų centre Kaune. (Skaityti daugiau...)
2018 04 26
Renginys
Kviečiame į diskusiją „Architektūra ir kalba“
2018-ųjų – Europos kultūros paveldo metų proga norime pasikalbėti apie architektūrą ir kalbą – kultūros paveldo dalis, dėl kurių saugojimo ir vertės diskusijos niekada netyla. Kaip miestą skaito sociolingvistai ir sociologai? Kas yra architektūros kalba ir kaip ją suprasti? Kas yra tikrieji architektūros ir kalbos keiksmažodžiai? Ar, kas ir kada gali laužyti šias taisyklių, ženklų ir simbolių sistemas? (Skaityti daugiau...)
2018 04 26
Renginys
Fotografijų konkursas "Praeitis pasitinka ateitį architektūroje"
Open House Vilnius savaitgalio metu užfiksuok, kaip PRAEITIS PASITINKA ATEITĮ ARCHITEKTŪROJE, kelk nuotraukas į Instagram su #openhousevilnius ir #europeforculture, ir laimėk ES programos „Kūrybiška Europa“ Lietuvoje ir „Open House Vilnius“ prizus. (Skaityti daugiau...)
2018 03 20
mokymai
Mokymai „Kultūros organizacijų ir renginių komunikacijos praktika ir galimybės“
Kviečiame į mokymus „Kultūros organizacijų ir renginių komunikacijos praktika ir galimybės“ su Justu Rožėnu, kurie vyks balandžio 16 d. Vilniuje. Mokymai vyks nuo 10.00 iki 17.00 val. Dalyvių skaičius ribotas, tad būtina išankstinė registracija. Užpildytų formų lauksime iki balandžio 9 dienos. (Skaityti daugiau...)
2018 03 21
seminaras
Kviečiame į seminarą Kėdainiuose apie ES programas „Europa piliečiams“ ir „Kūrybiška Europa“
2018 m. balandžio 4 d. (trečiadienį) kviečiame į seminarą apie ES programas „Europa piliečiams“ ir „Kūrybiška Europa“, kuris vyks Kėdainių muziejaus Daugiakultūriame centre (Senosios Rinkos a. 12, Kėdainiai, LT-57247) nuo 14.00 iki 17.00 valandos. (Skaityti daugiau...)
2018 02 12
Renginys, kultūros paveldas
Diskusija Vilniaus knygų mugėje „Europos kultūros paveldas: išsaugoti, aktualizuoti ir perduoti ateities kartoms“
2018-ieji Europos Sąjungoje paskelbti Europos kultūros paveldo metais, įprasminant Europos kultūros paveldą kaip atminties, tapatybės, dialogo, sanglaudos ir kūrybiškumo šaltinį. Europos kultūros paveldo metų paskelbimo Lietuvoje proga kviečiame dalyvauti diskusijoje „Europos kultūros paveldas: išsaugoti, aktualizuoti ir perduoti ateities kartoms“ tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje vasario 23 d., penktadienį, 15:00 val. (Skaityti daugiau...)
2018 02 12
Renginys
Kviečiame registruotis į Michaelo Portnoy’aus projektą „Wrixling.com"
Šiuolaikinio meno centras tarptautinio institucijų tinklo „Corpus“  veiklos rėmuose pristato projektą „Wrixling“. „Wrixling“ – tai naujas pasimaišymo metodas, kurio poveikį galite išbandyti užsisakę asmeninę sesiją su vienu iš mūsų wrixlingo specialistų. Kviečiame registruotis privačioms 25 minučių trukmės wrixlingo sesijoms su vienu iš šešių projekte dalyvaujančių elgesio režisierių, profesionaliai apmokytų naudoti wrixlingo technikas. Rezervacijos šiuo metu atviros iki kovo 1 d. (Skaityti daugiau...)