LT EN

Naujienos ir renginiai

Visos
2019 11 22
mokymai
Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu
Paskutiniai šių metų susitikimai vyks komunikacijos tema. Kviečiame pasimokyti iš komunikacijos klaidų, susipažinti su naujais pavyzdžiais - gerais ir nelabai. Justas Rožėnas su "Kūrybiška Europa" apsilankys Vilniuje (gruodžio 16 d.) ir Kaune (gruodžio 6 d.). (Skaityti daugiau...)
2019 09 19
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: kaip parengti paraišką? - Vilniuje
Kviečiame vėl susitikti seminare apie Bendradarbiavimo projektus, finansuojamus programos "Kūrybiška Europa", o taip pat mokomojoje sesijoje apie projekto išvystymą ir paraiškos rengimą. Kaip visada, "Kūrybiškos Europos" seminarai ir mokymai yra nemokami, tik būtinai registruokitės. Seminaras vyks Vilniuje, 2019 m. rugsėjo 30 d. (Skaityti daugiau...)
2019 04 17
konferencija
"Kultūros rėmėjų forumas 2019: Tarptautiškumas"
Siekdami patenkinti kultūros organizatorių poreikį taupyti savo laiką ieškant informacijos apie finansavimą kultūrai, subūrėme aiškiausiai, kryptingiausiai, atviriausiai veikiančias kultūros finansavimo programas į vieną vitriną (angl. Showcase). Renginyje prisistatys šešios Lietuvos kultūros ir kūrybiniam sektoriui prieinamos viešojo finansavimo galimybės, o pagrindinė teminė ašis - tarptautiškumas. (Skaityti daugiau...)
2019 04 02
Mokymai
Komunikacijos pagrindų dirbtuvės su J. Rožėnu Alytuje ir Panevėžyje
Kviečiame tobulinti projektų, organizacijų komunikacijos įgūdžius su lektoriumi, komunikacijos praktiku Justu Rožėnu. Mokymai vyks Alytuje ir Panevėžyje (Skaityti daugiau...)
2019 03 03
seminaras
Kviečiame į Literatūros vertimų programos seminarą leidėjams
Grožinės literatūros vertimų programos terminams artėjant, "Kūrybiškos Europos" biuras kviečia susitikti informaciniame seminare. Seminaras vyks kovo 27 d. 13-16 val., Europos informacijos centre, Gedimino pr. 16, Vilniuje. Labai prašome dalyvius registruotis. (Skaityti daugiau...)