LT EN
2018 - Europos kultūros paveldo metai
Creative Europe Dissemination platform Lithuania
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2019 03 03
seminaras
Kviečiame į Literatūros vertimų programos seminarą leidėjams
Grožinės literatūros vertimų programos terminams artėjant, "Kūrybiškos Europos" biuras kviečia susitikti informaciniame seminare. Seminaras vyks kovo 27 d. 13-16 val., Europos informacijos centre, Gedimino pr. 16, Vilniuje. Labai prašome dalyvius registruotis. (Skaityti daugiau...)
2018 11 22
kultūros paveldas, Renginys
Kultūros paveldo metų palydėtuvės - kviečiame!
Kultūros paveldo tema yra kaip niekad svarbi ir aktuali Europai, kultūros paveldas ir toliau būti palaikomas (t.y. finansuojamas) ES priemonėmis. „Kūrybiškos Europos“ programoje tai matyti atsiradusiu papildomu šios temos prioritetu. O kas šiandien apibrėžia kultūros paveldo sampratą? Kuriose srityse galime rasti kultūros paveldo elementų, kaip sritys persipina, veikia viena kitą? Kur yra kultūros paveldo apibrėžties ribos, kokie šių dienų naujųjų medijų iššūkiai (o gal pagalba) kultūros paveldo supratimui, saugojimui, aktualizavimui ir.. vartojimui. Kas yra, kas galėtų būti audiovizualinis paveldas šiandien, rytoj? (Skaityti daugiau...)
2018 10 23
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: kaip parengti paraišką? - Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose
Naujam kvietimui teikti paraiškas Bendradarbiavimo projektų krypčiai "Kūrybiškos Europos" biuras rengia seminarus visoje Lietuvoje. Seminaruose bus aptarti pasikeitimai gairėse, atsiradę papildomi prioritetai, paraiškos forma bei praktiniai patarimai, kaip apskritai kokybiškiau rengti savo projektų paraiškas. Pasirinkite jums tinkamą vietą ir registruokitės. (Skaityti daugiau...)
2018 10 17
Mokymai
Bendradarbiavimo projektai: naujas kvietimas ir paraiškos rengimo mokymai Klaipėdoje
Ką tik paskelbti kvietimai teikti bendradarbiavimo projektų paraiškas. Terminas - gruodžio 11 d., todėl kviečiame kultūros organizatorius į informacinį ir mokomąjį seminarą Klaipėdoje, spalio 25 d. Seminare patogiai ir gyvai susipažinsite su atnaujintomis gairėmis, paraiškos formomis ir kitais reikalavimais, kurių šiame kvietime yra ir pakankamai reikšmingų projektų turiniui. Taip pat bus aptarti svarbiausi metodologiniai paraiškos rengimo aspektai, prisiminsite, arba išmoksite, svarbiausių įrankių projekto vystymui ir paraiškai. (Skaityti daugiau...)
2018 10 09
Mokymai
“Kultūros garažas” kviečia mokytis paraiškų rengimo Alytuje
Mokymai "Kultūros garažas" toliau keliauja po Lietuvą. Šįkart artėjame prie Bendradarbiavimo projektų gairių paskelbimo, kai kurie aspektai jau žinomi, tad seminare galėsime padirbėti konkrečiau. Be naujų gairių, ir vėl susipažinsite, arba giliau panagrinėsite, konkrečius projektų vadybos iššūkius, kurie gali būti naudingi jau guldant puikią idėją į projekto ar paraiškos rėmus. Kviečiame susitikti Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje spalio 24 d. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas

Programos naujienos

2018 10 02
Literatūros vertimų projektai
Paskelbti literatūros vertimų projektai
Paskelbti 2018 metų grožinės literatūros vertimų projektų rezultatai. Finansuojamas vienas projektas iš Lietuvos - leidykla "Aukso žuvys" vers 9 šiuolaikinės Europos literatūros kūrinius į lietuvių kalbą. Susipažinkite su išsamiais konkurso rezultatais. (Skaityti daugiau...)
2018 10 16
Bendradarbiavimo projektai
Paskelbtas kvietimas teikti bendradarbiavimo projektus 2019-iems metams
Paskelbtas kvietimas teikti bendradarbiavimo projektų paraiškas (kvietimo nr. EACEA 34/2018). Paraiškų teikimo terminas - 2018 m. gruodžio 11 d. 12 val. Briuselio laiku. Kviečiama teikti abiejų kategorijų projektus. Kvietime išlaikyti ir jau įprasti programos prioritetai, tačiau šiame kvietime prisideda du papildomi: „2018-ųjų Europos kultūros paveldo metų“ tęstinumas bei migrantų ir pabėgėlių tarpkultūrinis dialogas ir socialinė integracija. (Skaityti daugiau...)
2018 07 20
programos rezultatai, Bendradarbiavimo projektai
Paskelbti 2018 m. bendradarbiavimo projektų rezultatai
Paskelbti 2018 m. bendradarbiavimo projektų rezultatai (kvietimo nr. EACEA 32/2017, paraiškų terminas buvo 2018 01 18). Iš viso buvo pateikta 530 paraiškų: 431 mažesnio masto bendradarbiavimo projektų kategorijai ir 99 didesnio masto kategorijai. Finansuota iš viso 101 paraiška, tarp kurių daugiausia muzikos ir teatro sričių projektų. Šiam kvietimui paraiškas teikė 3 lyderio teisėmis ir 35 partnerio teisėmis iš Lietuvos. (Skaityti daugiau...)
2018 03 28
Literatūros vertimų projektai
Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas literatūros projektų krypčiai
Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas grožinės literatūros vertimų projektams (kvietimo nr. EACEA/13/2018). Paraiškų teikimo terminas - 2018 m. gegužės 23 d. 12 val. Briuselio laiku. Parama skiriama 3-10 grožinės literatūros knygų vertimui, leidybai ir sklaidai. Paramos dydis - iki 100 000 €, intensyvumas - 50 %. Paraiškas gali teikti tik leidyklos arba leidyklų grupės. (Skaityti daugiau...)
2017 11 24
Literatūros vertimų projektai
Paskelbti literatūros vertimų rezultatai
Paskelbti grožinės literatūros vertimų projektų (kvietimo nr. EACEA 15/2017,  paraiškų teikimo terminas buvo 2017 m. liepos 25 d.) rezultatai. Iš 227 pateiktų paraiškų atrinkti 33 projektai. (Skaityti daugiau...)
Programos naujienų archyvas