LT EN

CROSS MEDIA ZEN:

Alison Norrington

ALISON NORRINGTON
Storycentral, Jungtinė Karalystė

Alison Norrington yra scenaristė, prodiuserė, tarptautinės kompanijos „Storycentral“ vadovė, įkūrėja ir vyriausioji kūrybos direktorė. „Storycentral“ – tai pramogų studija, įsikūrusi Londone, kuri vysto ir kuria susikertančių medijų projektus kartu su kino, televizijos, žaidimų ir leidyklų partneriais iš viso pasaulio.

A.Norrington dirba su filmų kūrėjais, scenaristais, leidėjais, transliuotojais, istorijų kūrėjais ir technologijų inovatoriais iš viso pasaulio. Kartu jie generuoja naujas idėjas, dalyvavimo patirtis, istorijų architektūrą, mitologiją, prototipavimą, auditorijų vystymą ir jų įsitraukimo strategijas, taip pat socialinių medijų panaudojimą.

Alison yra bestselerių romanų rašytoja, dramaturgė ir scenaristė. A. Norrington yra „The Lowdown“ internetinių serialų kūrėja ir prodiuserė, trijų bestselerių autorė – „Class Act“, „Look before you leap“ ir „Three of a kind“ bei susikertančių medijų romantinės komedijos „Staying single“ kūrėja. Dar ji yra parašiusi „A fish and a bonsai“ ir „Pistols at dawn“ pjeses. Per visą savo dvidešimties metų karjerą ji yra dirbusi ir konsultavusi tokias kompanijas kaip „AMC", „SundanceTV“, „Walt Disney Imagineering“, „FOX International“, „Harlequin Mills & Boon“, „McCann“, „Coca Cola“, „F&W Media“, „Eurovision Broadcasting Union“, „Cedars-Sinai Medical Centre“ ir „First Hand Films“. Šiuo metu ji rašo scenarijus ir prodiusuoja internetinius serialus su partneriais iš Los Andželo ir dirba su kylančiais filmų kūrėjais iš Švedijos.

Alison yra Europos Akademijos („EBU“) Eurovizijos susikertančių medijų mokymų lektorė ir veda kūrybines dirbtuves visame pasaulyje. Taip pat ji yra ne vieno tarptautinio medijų festivalių („Banff World Media Festival“, „Canada Media Fund“, „Publishing Innovation Awards“, „Independent Production Fund“, ir „Digital Emmy Awards“) žiuri narė. A. Norrington buvo „StoryWorld Conference & Expo“ vadovė Los Andžele, o šiuo metu yra „TEDx“ lektorė. Ji yra pristačiusi savo pranešimus daugybėje užsienio konferencijų - „Digital Book World“, „London Book Fair“, „Asia Media Summit“, „Eurovision TV Summit“, „London Screenwriters Festival“ ir „Story Expo LA“.
A. Norrington yra „BAFTA Guru“, „International Academy of Television Arts & Sciences“, „The Writers Guild of Great Britain“, „Women in Film & TV ir Romantic Novelists Association“ narė.

Specializacija – susikertančių medijų rekvizitų ir skaitmeninio turinio kūrimas komercinėms ir nišinėms auditorijoms.