LT EN

Apie MEDIA:

Biuras Lietuvoje

MEDIA programos atstovas Lietuvoje - "Kūrybiškos Europos" biuro Lietuvoje MEDIA skyrius.

Pagrindinis MEDIA skyriaus tikslas – teikti informaciją Lietuvos audiovizualinės industrijos įmonėms apie ES paramos programos "Kūrybiška Europa" galimybes, patarti, kokiuose konkursuose, mokymuose, forumuose, mugėse ir pan. dalyvauti, padėti pildyti MEDIA paraiškas bei skatinti partnerystę ir tinklaveiką su Bendrijoje ir trečiosiose šalyse veikiančiomis kino įstaigomis.

MEDIA skyrius priklauso Europiniam "Kūrybiškos Europos" biurų tinklui, kuris apjungia programoje dalyvaujančias šalis: 28 Europos Sąjungos šalis nares, 3 Europos ekonominės erdvės šalis (Islandiją, Norvegiją, Lichtenšteiną), o taip pat Albaniją, Bosniją ir Hercegoviną, Juodkalniją (Montenegro), o nuo 2015 m. ir kitas šalis, pasirašiusias narystės programoje sutartis (Gruziją, Turkiją ir Moldovą), nuo 2016 m. Serbija, Makedonija, Ukraina. Nuolatos atnaujinamą MEDIA programoje dalyvaujančių šalių sąrašą galite rasti čia.

MEDIA skyrius Lietuvoje pradėjo veiklą 2003 m. balandžio 25 d. Biurą įsteigė Kultūros ministerija, o veiklą papildomai finansuoja Europos Komisija.

Nuo 2012 m. MEDIA skyrius veikia kaip Lietuvos kino centro prie LR Kultūros ministerijos struktūrinis padalinys. Lietuvos kino centras – biudžetinė įstaiga, kurią 2011 m. įsteigė LR kultūros ministerija.

Austėja Milvydaitė, „Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA paprogramės vadovė – koordinatorė.

Austėja šiuo metu yra atsakinga už ES paramos programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA paprogramę, koordinuoją biuro veiklą ir vykdo konsultacijas. 2018 m. Austėja įgijo politikos mokslų bakalaurą Vilniaus Universiteto Tarptautinių Santykių ir Politikos Mokslų Institute, turi patirties dirbant tarptautiniuose kino festivaliuose, taip pat vykdant tarptautinę lietuviškų animacinių filmų sklaidą.

KONTAKTAI:
Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje MEDIA skyrius
Lietuvos kino centre

Z. Sierakausko 15 (II aukštas)
LT-03105 Vilnius
Tel. 8 5 213 0643
Mob. +370 694 231 25
El.p. media@kurybiskaeuropa.eu

Darbo laikas:
Pirmadieniais-ketvirtadieniais 9-18 val.
Penktadieniais 9-16.45 val.
Pietų pertrauka 12-12.45 val.