LT EN

Apie MEDIA:

Biuras Lietuvoje

MEDIA programos atstovas Lietuvoje - "Kūrybiškos Europos" biuro Lietuvoje MEDIA skyrius.

Pagrindinis MEDIA skyriaus tikslas – teikti informaciją Lietuvos audiovizualinės industrijos įmonėms apie ES paramos programos "Kūrybiška Europa" galimybes, patarti, kokiuose konkursuose, mokymuose, forumuose, mugėse ir pan. dalyvauti, padėti pildyti MEDIA paraiškas bei skatinti partnerystę ir tinklaveiką su Bendrijoje ir trečiosiose šalyse veikiančiomis kino įstaigomis.

MEDIA skyrius priklauso Europiniam "Kūrybiškos Europos" biurų tinklui, kuris apjungia programoje dalyvaujančias šalis: 28 Europos Sąjungos šalis nares, 3 Europos ekonominės erdvės šalis (Islandiją, Norvegiją, Lichtenšteiną), o taip pat Albaniją, Bosniją ir Hercegoviną, Juodkalniją (Montenegro), o nuo 2015 m. ir kitas šalis, pasirašiusias narystės programoje sutartis (Gruziją, Turkiją ir Moldovą), nuo 2016 m. Serbija, Makedonija, Ukraina. Nuolatos atnaujinamą MEDIA programoje dalyvaujančių šalių sąrašą galite rasti čia.

MEDIA skyrius Lietuvoje pradėjo veiklą 2003 m. balandžio 25 d. Biurą įsteigė Kultūros ministerija, o veiklą papildomai finansuoja Europos Komisija.

Nuo 2012 m. MEDIA skyrius veikia kaip Lietuvos kino centro prie LR Kultūros ministerijos struktūrinis padalinys. Lietuvos kino centras – biudžetinė įstaiga, kurią 2011 m. įsteigė LR kultūros ministerija.
Eva Brazdžionytė, „Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA paprogramės vadovė – koordinatorė.

Eva šiuo metu yra atsakinga už ES paramos programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA paprogramę, koordinuoją biuro veiklą ir vykdo konsultacijas. 2014 m. Eva įgijo kultūros vadybos ir kultūros politikos magistrą Vilniaus dailės akademijos UNESCO katedroje, turi patirties koordinuojant tarptautinius kino festivalius. Per pastaruosius dvejus metus ji prisidėjo prie kino industrijai skirtų renginių „Baltic Pitching Forum 2013“ ir „Meeting Point Vilnius 2014“ organizavimo.

KONTAKTAI:
Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje MEDIA skyrius
Lietuvos kino centre

Z. Sierakausko 15 (II aukštas)
LT-03105 Vilnius
Tel. 8 5 213 0643
Mob. +370 685 66739
El.p. media@kurybiskaeuropa.eu

Darbo laikas:
Pirmadieniais-ketvirtadieniais 9-18 val.
Penktadieniais 9-16.45 val.
Pietų pertrauka 12-12.45 val.