LT EN

CROSS MEDIA ZEN:

CROSS MEDIA ZEN 2015 dirbtuvės

Sekmadienis, lapkričio 8d. | KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS || Comfort Hotel, Kauno g. 14, Vilnius

Galas ekranui. Kita platforma – tavo gyvenimas!
Įvairių pavyzdžių analizavimas, kurio tikslas – nustatyti paskutines tendencijas ir identifikuoti, su kokiais iššūkiais susiduria transmedijų kūrėjai.
Pristato: Jasmina Kallay | Kroatija
Jasmina Kallay - scenaristė, rašytoja ir transmedijų kūrėja. 2012 m. pagal jos parašytą scenarijų buvo pastatytas vaidybinis filmas „Beat Girl“, taip pat TV serialas, internetinis serialas ir interaktyvios App programėlės. 2013 m. šis TV serialas buvo nominuotas svarbiausiam televizijos kūrėjų apdovanojimui „EMMY“. Jos knygoje „Gaming Film“ (Palgrave Macmillan, 2012) analizuojami kino ir videožaidimų susidūrimai. J. Kallay turi daug patirties TV, vaidybinių ir žaidimų projektų vystyme ir gamyboje.

Interaktyvus dizainas
Istorijų pasaulių, skirto skirtingų platformų kartoms, dizaino galimybės.
Pristato: Sara Božanić | Slovėnija
Sara Božanić - slovėnų Transmedijinio dizaino instituto vadovė, plataus profilio specialistė – dizainerė, strategė, pedagogė ir mąstytoja. Daug metų S. Božanić dirbo skatindama transmedijinio dizaino disciplinas Slovėnijoje, organizavo renginius, kūrė laboratorijas ir paskaitas. Kaip konsultantė ji dirbo įvairiuose tarptautiniuose projektuose. 2015 m. buvo išrinkta tarp 40-ties ES konsultantų, kurie dirba su auditorijos plėtra per skaitmenines priemones dalyvauti politinėse diskusijose pagal „Voice of Culture“ projektą – struktūrinį dialogą tarp Europos Komisijos ir kultūros sektoriaus. ‬‬‬‬‬‬‬‬