LT EN

CROSS MEDIA ZEN

„Cross Media Zen” - tai dviejų dienų tarptautinis susikertančių medijų renginys, susidedantis iš konferencijos ir kūrybinių dirbtuvių. Šiandien sparčiai tobulėjant technologijoms, virtualiai realybei ateinant į (audiovizualinę) rinką, interaktyvaus pasakojimo elementai tampa vis aktualesni didelei daliai kūrybinės industrijos atstovų. Renginio metu patirtimi, žiniomis bei naujovėmis dalinsis audiovizualinės industrijos profesionalai iš Europos šalių bei Jungtinių Amerikos Valstijų.

„Cross Media Zen” ne tik galimybė įgyti naudingų žinių bei patarimų, kaip integruoti daugybę skirtingų medijų vienam tikslui pasiekti, tai kartu ir platforma užmegzti kontaktus tarp skirtingų sričių specialistų, dalytis patirtimi bei idėjomis ir gal net susirasti partnerių interaktyvių projektų įgyvendinimui.

„Cross Media Zen” konferencija yra skirta įvairių kūrybinių industrijų sričių susijusių su skirtingomis medijomis profesionalams bei tuo besidomintiems studentams. Tai puiki galimybė kino, reklamos, animacijos, vaizdo žaidimų kūrėjams, programuotojams, IT, literatūros specialistams, scenaristams taip pat audiovizualinio turinio platintojams bei televizijos darbuotojams susitikti ir išgirsti apie industrijos naujienas, pokyčius bei laukiančias galimybes.

Kaip teigia renginio organizatorė, „Kūrybiška Europa“ biuro Lietuvoje MEDIA skyriaus vadovė Eva Brazdžionytė, istorijos konstravimas ir gebėjimas ją pritaikyti skirtingoms medijoms (ar jų platformoms) yra vienas esminių šiandieninės audiovizualinės industrijos aspektų tiek Europoje, tiek už jos ribų. Todėl šia konferencija siekiama Lietuvos įvairių kūrybinių sričių profesionalams pristatyti naujausias interaktyvaus, skaitmeninio pasakojimo tendencijas ir taip prisidėti prie jų kompetencijų kėlimo.

Dirbtuvės skatina remiantis žiniomis, įgytomis konferencijoje bei ankstesne darbine patirtimi sukurti ar patobulinti savo susikertančių medijų projektą, numatyti įgyvendinimo strategiją, tikslinę auditoriją bei pasitikrinti idėjos aktualumą dar labai ankstyvoje stadijoje su ekspertais. Dirbtuvės yra skirtos ugdyti profesionalų įgūdžius susikertančių medijų srityje.
Cross Media Zen 2014 @ ŠMC © Kristina Sereikaitė
„Cross Media Zen“ vyksta jau nuo 2011 m., konferencijoje ir dirbtuvėse dalyvavo tokie pranešėjai kaip Paul Tyler, Domenico La Porta, Pascal Luban, Martin Ericsson, Michel Reilhac, Asta Wellejus ir daugybė kitų. Daugiau informacijos apie projektus, vykusius ankstesniais metais galite rasti Ankstesniuose renginiuose. Renginys vykta anglų kalba, dalyvavimas jame yra nemokamas.

Daugiau įspūdžių iš ankstesnių renginių ieškokite CROSS MEDIA ZEN paskyroje Facebook.