LT EN

CROSS MEDIA ZEN:

John Heinsen

JOHN HEINSEN
Bunnygraph Entertainment, JAV

Džonas Heinsen ir jo kompanija „Bunnygraph Entertainment" dirba su rašytojais, talentais ir technologais. Kartu jie kuria serialų projektus televizijai, interaktyvias, internetines ir mobilias platformas, kurias jis vadina „pasakojimu su pažangesniu turiniu“. Baigęs trijų metų susikertančių medijų prodiuserio darbą Amerikos akademijos apdovanojimuose (Academy Awards (Oscar.com), šiuo metu Džonas vysto daugybės televizijos ir filmų projektus. Jo trumpametražis filmas „Lone Hunter“ (liet.„Vienišas medžiotojas“) debiutavo Los Andželo „Asia Pacific“ filmų festivalyje ir buvo atrinktas tarptautinio Kanų kino festivalio programai.

Džonas savo 20-ties metų karjeroje turi patirties su tokiomis tarptautinėmis kompanijomis kaip „FOX“ kanalas, „International Creative Management“ („ISM“) ir „Castle Rock Entertainment“. Taip pat jis yra naujųjų medijų tarybos vice prezidentas Amerikos prodiuserių gildijoje („PGA“) ir „Peer“ prodiuserių grupės televizijos akademijos ir inovacijų tarybos „CTIA“ komiteto „The Wireless“ asociacijos vykdantysis prezidentas.

Džonas yra žinomas skaitmeninių pramogų ir technologijų lyderis, pastovus „Digital Hollywood“, „The Amplify“ festivalio (Australija) ir „FICCI Frames“ (Indija) moderatorius bei pranešėjas. Penkerius metus Džonas vedė susikertančių medijų pasakojimo paskaitas „Bi-Fan“ fantastinių filmų festivalyje (Pietų Korėja), kurios buvo skirtos supažindinti Azijos filmų kūrėjus su skaitmeninio pasakojimo socialinėse medijose aspektais.

Specializacija: vykdančioji lyderystė, integruotas skirtingų platformų istorijų pasakojimas, televizijos programavimas (komedija/muzika), interaktyvumas, mobilus turinys, “brand’ų” pramogos, naujosios technologijos, akademinės programos.