LT EN

Naujienos ir renginiai

2016 05 30
MEDIA bendrafinansuoti filmai, Finansuoti LT projektai, Postprodukcija
„Stebuklas“ kraustosi į Lenkiją
Purvas ir kiaulių fermos kvapas nesutrukdė pabaigti pusantro mėnesio trukusių lietuviško vaidybinio filmo „Stebuklas“ filmavimo darbų. Scenarijaus autorė ir režisierė Eglė Vertelytė teigia filmu siekusi pamėginti suprasti Lietuvos nepriklausomybės pradžioje gyvenusių žmonių psichologiją. Jai filmo kūrimas buvo tarsi kelionė, paturtinusi ją ir kaip kūrėją, ir kaip žmogų. Tačiau filmas dar toli gražu nebaigtas. Šiuo metu prasideda filmo postprodukcijos darbai, kurie vyksta Lenkijoje. (Skaityti daugiau...)
2016 05 26
Renginiai Lietuvoje, Specialieji efektai, Animacija, Naujosios technologijos
Audiovizualinės industrijos profesionalams - išskirtinė vaizdo efektų meistro paskaita
Rytoj, gegužės 27-ąją, šalies audiovizualinės industrijos profesionalai laukiami išskirtinėje vaizdo efektų meistro Vladislav Akhtyrskiy iš Kanados paskaitoje „Filmų vaizdo efektų kūrimo”. Tai unikali galimybė susipažinti su tarptautine vaizdo efektų kūrimo „virtuve” iš arčiau, sužinoti, kokia galinga gali būti kompiuterinė grafika ir animacija filmų kūrimo procese. Vienintelės Lietuvoje kompiuterinės grafikos konferencijos „CG Event Vilnius” išvakarėse vyksiantis nemokamas renginys skirtas prodiuseriams, post-produkcijos, vaizdo efektų, kompiuterinės grafikos profesionalams ir visiems, kurie domisi skaitmeniniais menais. (Skaityti daugiau...)
2016 05 23
Filmų festivalis, Trumpametražiai filmai
„Scanorama“ kviečia registruotis į konkursinę trumpametražių filmų programą
Šiandien, gegužės 23 d., Europos šalių kino forumas „Scanorama“ skelbia registracijos pradžią į konkursinę trumpametražių filmų programą „Naujasis Baltijos kinas“. Jau aštuntus metus įdomiausius Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino kūrėjų darbus pristatantis konkursas lapkričio mėnesį rinks rinks geriausią Baltijos šalių trumpametražį filmą. (Skaityti daugiau...)
2016 05 17
Konferencija, Projektų vystymas, Kvietimas
Paskaita „Filmų vaizdo efektų kūrimo aspektai'' su Vladislav Akhtyrskiy 
„Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA skyrius kartu su vaizdo efektų studija „OKTA“ bei vienintele Lietuvoje konferencija kompiuterinės grafikos profesionalams „CG EVENT” kviečia į vaizdo efektų praktiko Vladislav Akhtyrskiy iš Kanados paskaitą „Filmų vaizdo efektų kūrimo aspektai". (Skaityti daugiau...)
2016 05 16
Finansavimas, MEDIA finansavimas, Rinkodara
Paskelbti MEDIA schemos „Patekimas į rinką” rezultatai (EACEA/15/2015)
Paskelbti MEDIA finansavimo schemos „Patekimas į rinką” 2016 m. 1-ojo kvietimo (EACEA/15/2015) rezultatai. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas