LT EN

CROSS MEDIA ZEN:

Marion Guth & Stéphane Hueber-Blies

MARION GUTH, Stéphane HUEBER-BLIES
a_BAHN, Liuksemburgas

Marion Guth ir Stéphane Hueber-Blies yra kompanijos „a_BAHN" įkūrėjai (Liuksemburgas). „A_Bahn" yra dokumentikos ir vaidybinių filmų produkcijos kompanija, kurios specializacija – naujos pasakojimo formos. M. Guth ir S. Hueber-Blies dirba su projektais tokiomis temomis kaip seksualinė prievarta karo metu ar modernioji vergovė Libane. Dar juos domina tai, kaip sukurti „tarp-generacinę” bendruomenę, kuri svarstytų galimą mūsų visuomenės ateitį. Pirmasis jų prodiuserinis darbas „Soundhunters“ buvo transliuotas televizijos „ARTE“, apdovanotas „Gold Fipa“ prizu ir nominuotas Europos prizui Berlyne.

Visi M. Guth ir S. Hueber-Blies projektai yra vystomi kartu su tarptautiniais koprodiuseriais. Jų bendras šiuo metu vystomas filmas – „Afterglow“ yra finansuotas „Sundance“ instituto, „HBO Europe“ ir yra laimėjęs „Trieste Pitching" konkursą. M.Guth kartu su S. Hueber-Blies yra „PXN“ (Unija prancūzų prodiuserių, kurie prodiusuoja naujus istorijų pasakojimo turinio tipus) nariai ir vadovauja naujojo istorijų pasakojimo organizacijai „ULPA“ (Liuksemburgo audiovizualių menų prodiuserių unija). Stéphane ypač daug dėmesio skiria virtualios realybės filmų projektams su tokiais kūrėjais kaip Vincent Ravalec, Jan Kounen, Mathieu Kassovitz. Paskutinis M. Guth ir S. Hueber-Blies projektas – „FARR“ - pirmojo virtualios realybės filmų festivalio kūrimas ir organizavimas.

Jau kelerius pastaruosius metus Marion ir Stéphane aktyviai veda praktinius užsiėmimus nacionalinėms institucijoms, transliuotojams bei scenaristams naujų istorijų pasakojimo metodų tema. Taip pat šie lektoriai konsultuoja kino fondus įvairiose šalyse tarptautinio bendradarbiavimo, tinklinimo klausimais (pavyzdžiui, Kanados, Norvegijos ir Liuksemburgo kino fondus). Dar Marion ir Stéphane veda paskaitas, susijusias su susikertančių medijų turinio rašymo iššūkiais bei tarptautinėmis koprodukcijomis „DOKFEST“ Miunchene ir „DOCUDAYS“ Kijeve.