LT EN

Aktuali informacija siekiantiems valstybinio kino finansavimo

2015 03 04
Projektų vystymas
Norime priminti aktualią informaciją prodiuseriams, pateikusiems filmų parengiamųjų darbų paraiškas Lietuvos kino centrui prie Kultūros ministerijos (LKC).

Vienas iš filmo parengiamųjų darbų projektų vertinimo kriterijų nurodo, kad papildomų taškų galima gauti, jei yra „gauta EEE audiovizualino sektoriaus rėmimo programų ar užsienio fondų parama filmui“. Jei yra gauta tokia parama, galima gauti 4 balus, jei yra patvirtintas paraiškos pateikimas, galima gauti 1 balą.

Norint pretenduoti į šiuos balus, LKC reikia pateikti paramos gavimą arba paraiškos pateikimą patvirtinančius dokumentus. Paraiškos pateikimo patvirtinimui pakanka paraiškos numerio (angl. „Reference Number“), kurį gaunate po sėkmingo el. paraiškos pridavimo el. laišku (angl. „Acknowledgement Receipt“). Paramos gavimo atveju reikia pridėti dokumentą dėl paramos skyrimo su sprendimo skirti paramą numeriu bei jūsų projekto pavadinimu (angl. „Grant Decision For An Action“).

Taip pat, kviečiame informuoti įmones apie sėkmingą paraiškų pateikimą ir "Kūrybiškos Europos" MEDIA biurą el. adresu - media@kurybiskaeuropa.eu