LT EN

Dokumentikos prodiuseriai kviečiami dalyvauti „Emerging Producers“ mokymuose Čekijoje

2015 04 13
Mokymai
Dokumentinio kino festivalio „Jihlava“ metu vyksta mokymai prodiuseriams „Emerging Producers“. Savaitės trukmės programos tikslai - analizuoti opias problemas, iškylančias filmų gamyboje, aptarti audiovizualinio sektoriaus inovacijas ir dokumentinio kino rinkos situaciją, bei svarbiausia - suburti dokumentikos prodiuserius susipažinimui ir naujoms partnerystėms.

Įspūdžiais dalinasi 2014 m. galimybe pasinaudojęs prodiuseris Paulius Juočeris, šiuo metu įgyvendinantis dokumentinio kino projektą „Aleksandras Didysis“:
„Emerging Producers“ tai labai intensyvūs savaitės mokymai, puikiame Čekijos miestelyje Jihlava. Čia susirenka dokumentikos profesionalai iš Europos ir tolimesnių šalių. Jų ten tikrai apstu, todėl galimybė jog čia sutiksi žmogų, kuris į kiną, jo gamybą turi panašų požiūrį kaip tu, išauga labai stipriai. Todėl tai puiki galimybė užmegzti ilgalaikius ryšius su dokumentikos prodiuseriais. Čia sutikau savo ko-prodiuserius iš Brazilijos, taip pat sutikau bendraminčių ir galimų partnerių iš Vokietijos. Apmokymų tikslas - nebijoti klysti, klausti bet svarbiausia būti pastebėtam, nes „Emerging Producers“ moko pristatyti save, o ne savo projektą, - tai šviežias požiūris kino industrijoje. Dažniausiai panašiuose mokymuose kalbama apie projektą, tačiau nereikia pamiršti jog už kiekvieno projekto slypi jį pristatanti asmenybė. . Tai daugeliui patyrusių prodiuserių kelia siaubą ir atmetimo reakciją, nes jie jau turi susikūrę savo kino industrijos draugų ratą ir jiems savęs pristatinėti nebereikia. Tačiau laikai keičiasi ir jei dar nesijauti Europos kino industrijos dalimi, šie mokymai gali tapti puikia galimybe būti pastebėtam ir pradėti kaupti svarbius kontaktus, naujus draugus. Tai dirbant kino industrijoje yra svarbiausia“- teigia P. Juočeris.

2013 m. mokymuose dalyvavo prod. Dagnė Vildžiūnaitė („Just a moment“) .

Registracija vyksta iki: balandžio 30 d.
Kaina: 90 - 150 eurų
Data ir vieta: spalio 28 - lapkričio 1 d., Jihlava (Čekija)
Daugiau informacijos: čia