LT EN

Europietiško kino žinovai vėl gali rungtis dėl kelionės į Kanus

2019 02 19
Europos Komisijos naujienos, Konkursas, Filmų festivalis
Europos Sąjungos programa „Kūrybiška Europa“ MEDIA jau trečiąjį kartą kviečia kino mėgėjus dalyvauti ypatingoje viktorinoje – pasitikrinti žinias apie Europos kiną ir pretenduoti į vieną iš 10 kelialapių į Kanų kino festivalį, kur savo akimis galės išvysti Europos audiovizualinės industrijos virtuvę.

Net dešimt teisingai į klausimus atsakiusių ir daugiausiai taškų surinkusių dalyvių vyks į festivalį gegužės 17-19 d., kur turės galimybę gyvai susipažinti su kino profesionalais bei dalyvauti konkursinių festivalio programų filmų seansuose.

Praėjusiais metais konkurse laimę bandė daugiau nei 11 tūkst. dalyvių iš visos Europos. Su nepakartojamais laimėtojų dešimtuko įspūdžiais galite susipažinti šiame vaizdo įraše.

Daugiau apie konkursą

ES kino konkurso (#euFilmContest) pagrindinis tikslas – populiarinti Europos kino ir televzizijos industriją, džiaugtis jos unikalia įvairove. Konkursas labiausiai siekia pritraukti jaunų, kinu bei televizija besidominčių auditorijų dėmesį, tačiau yra atviras visiems programoje „Kūrybiška Europa“ MEDIA dalyvaujančių šalių piliečiams, sulaukusiems 18 metų. Viktorinoje negali dalyvauti kino industrijos profesionalai, tačiau jų pagalba skleidžiant žodį apie šią iniciatyvą yra neįkainojama.

Konkursas vyksta iki kovo 19 d., laimėtojai bus paskelbti balandžio mėn. pradžioje. Vienas dalyvis laimę bandyti gali tris kartus.

Viktoriną organizuoja Europos Komisija, Ryšių tinklų, turinio ir technologijų generalinis direktoratas.

Šių metų konkurso partneriai: Europos kino apdovanojimai (EFA), europietiškų kino teatrų tinklas „Europa Cinemas“, Tarptautinė nekomercinių kino teatrų konfederacija (CICAE), Tarptautinė kino teatrų sąjunga (UNIC), Tarptautinis kino sklaidos agentūrų tinklas „European Film Promotion“ (EFP).
Viktoriną rasite adresu: wealllovestories.eu/filmcontest.