LT EN

Europos kino apdovanojimai 2018 - tiesiogiai iš Sevilijos

2018 12 13
Europos kino apdovanojimai

Kviečiame kartu atšvęsti vieną svarbiausių kino įvykių Europoje - Europos kino apdovanojimus! Gruodžio 15 d., kol Sevilijoje raudonuoju kilimu žengs ryškiausios Europos žvaigždės, ispanišką atmosferą kursime „Downtown Food Hall & Kino Deli", kur didžiajame ekrane tiesiogiai transliuosime ceremoniją, kurios metu bus apdovanoti geriausi šių metų europietiški filmai, režisieriai, scenaristai, aktoriai ir kiti kino industrijos atstovai.

Tarp apdovanojimų nominantų - ir Lietuvos kino ekranuose šiuo metu ryškiai spindintys filmai, tokie kaip Pawelo Pawlikowskio „Šaltasis karas“, Luko Dhont „Mergina“ bei Alice Rohrwacher „Laimingasis Ladzaras“ - kas dar jų nematėte, labai kviečiame bėgti į kino sales - stebėti apdovanojimus bus daug linksmiau, jeigu sirgsite už savo favoritus. Su visu nominantų sąrašu galite susipažinti čia: www.europeanfilmawards.eu/en_EN/nomination-current

Vakaro programa:

18:30 - Raudonojo kilimo transliacija
20:30 - Apdovanojimų ceremonijos transliacija

Tiesioginę transliaciją taip pat stebėti galite ir internetu: www.europeanfilmawards.eu

Europos kino apdovanojimai – nuo 1988 m. vykstantys apdovanojimai, kurių metu pagerbiami geriausi Europos filmai ir kūrėjai. Šiais metais filmus atrinko iš 20 valstybių, kuriose yra daugiausia Europos kino akademijos narių, sudarytas komitetas ir kviestiniai ekspertai. Tarp jų buvo pakviestas ir atstovas iš Lietuvos – festivalių programų sudarytojas Edvinas Pukšta.

Renginys nemokamas.
Registracija: goo.gl/forms/JUmYTBKG7rI1SNwK2
Renginį organizuoja „Kūrybiškos Europos" biuro Lietuvoje MEDIA skyrius.