LT EN

„Industry@Tallinn“ ir „Baltic Event“ šiais metais vyks lapkričio 17-24 d.

2016 09 09
Audiovizualinės industrijos profesionalų susitikimas „Industry@Tallinn“ ir „Baltic Event“ šiais metais vyks lapkričio 17-24 d.

Į 20-tąjį kartą vykstančio tarptautinio kino festivalio „Tallinn Black Nights Film Festival“ metu vyksiantį susitikimą Taline šiais metais susirinks rekordinis skaičius svečių, bus pristatomi įvairūs nauji projektai ir susitiks daug pardavimų bei filmų vystymo kompanijų, kaip „Match Factory“, „Hanway Films“, „Picture Tree International“„Trustnordisk“ ir „Wild Bunch“.

„Industry @ Tallinn“ siekia sujungti Baltijos regiono kino ir pramogų sektoriaus profesionalus su JAV, Azija bei Europa ir tai daro per mokslo ir viešųjų diskusijų programas, atvykstančių mentorių susitikimus, festivalio organizuojamas konsultacijas, talentų vystymo stovyklas, taip pat įvairius pristatymus bei renginius.

„Industry @ Tallinn“ metu vyks įdomūs renginiai, kaip tarptautinė pardavimų konferencija „European Film Forum Tallinn 16“, bendradarbiaujant su Europos Komisija ir DG CONNECT (EK Ryšių tinklų, turinio ir technologijų generaliniu direktoratu), rizikos kapitalo investicijų stovykla prodiuseriams su globaliais intelektualios nuosavybės projektais, Europos „Genre Forum“ talentų laboratorija, pristatanti perspektyvius žanrinio kino kūrėjus iš Europos žemyno, ir kt.

Išsamiau susipažinti su preliminaria programa galite oficialiame „Industry@Tallinn“ interneto tinklapyje arba „Facebook“ profilyje.
Apie „Baltic Event“ koprodukcijos mugę plačiau jų tinklapyje: be.poff.ee