LT EN

,,Inside Pictures“ – lyderiaujanti kino industrijos verslumo ir lyderystės mokymų programa taiko nuolaidas dalyviams iš Rytų Europos

2015 02 27
Mokymai
Apie programą:
Mokymų metu 20 kino profesionalų gilins žinias tarptautinio kino verslo srityje bei ruošis skaitmeniniams iššūkiams, įgis naudingų pažinčių ir išmoks lyderystės paslapčių. Seminarų, mokymų, apsilankymų studijose ir įvairių kitų renginių metu bus sudaroma galimybė susipažinti su visais tarptautinio kino verslo aspektais nuo vystymo iki gamybos, finansų planavimo, tarptautinio (pasaulinio) platinimo, rinkodaros bei naujausių skaitmeninio vystymo aspektų.

Programa naudingiausia tiems, kurie jau dirba su ilgo metro filmais arba turi patirties televizijoje, tačiau nori daugiau sužinoti apie filmų kūrimą už Europos ribų, o ypač Amerikos kino rinką. Programoje kviečiami dalyvauti ambicingi, globaliai mąstantys filmų vadovai bei prodiuseriai, dirbantys Europos kino industrijoje: vystymo, gamybos, post-produkcijos, specialiųjų efektų, pardavimų, platinimo, rinkodaros, finansų, teisinių ir verslo srityse.

Programa vyks Londone ir Los Andžele nuo 2015 m. birželio iki 2016 m. sausio mėn.

Data ir vieta:
I sesija: birželio 15 – 19, Londonas (Didžioji Britanija)
II sesija: rugsėjo 28 – spalio 2, Los Andželas (JAV)
III sesija: lapkričio 16 – 20, Londonas (Didžioji Britanija)
IV sesija: 2016 m. sausio 13 – 14, Londonas (Didžioji Britanija)

Registracijos terminas: kovo 8 d.

Dalyvio mokestis ir galimybė gauti stipendiją.

Visas dalyvavimo mokestis: 6000 eurų. Dalyviai iš Rytų Europos ir Ispanijos gali gauti iki 50% nuolaidą dalyvio mokesčiui, kuris tuomet būtų 3000 eurų .
,,Inside Pictures" taip pat prisideda prie kiekvieno ne Jungtinės Karalystės piliečio dalyvio kelionės ir apgyvendinimo išlaidų Londone bei Los Andžele:
- 800 eurų padengti skrydžio į Los Andželą kaštus ;
- 2500 eurų padengti kelionės ir nakvynės Londone išlaidoms ( netaikoma tik gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje)

Kontaktai:

Corinne Ranaraja, programos direktorė - corinne@inside-pictures.com
Katie Steed, programos asistentė - katie@inside-pictures.com

Daugiau informacijos: www.inside-pictures.com
,,Inside Pictures" mokymų programa yra paremta ES „Kūrybiška Europa” MEDIA programos ir „Creative Skillset’s Film Skills” fondo.