LT EN

Kviečiame dalyvauti jaunųjų kino kūrėjų konkurse

2018 09 16
Konkursas
Šviesos, kamera, veiksmas! Gaukite finansavimą trumpametražiam filmui sukurti. Norite papasakoti savo #EUandME istoriją? Ar esate pasiruošę priimti iššūkį sukurti scenarijų ir režisuoti trumpametražį filmą padedant pripažintam Europos režisieriui? Ar norėtumėte pamatyti, kaip jūsų idėja perkeliama į didįjį ekraną? Pristatome #EUandME jaunųjų kino kūrėjų konkursą!
Nuo mokymų iki kelionių, nuo naršymo internete iki pastangų sukurti geresnį pasaulį – gyvenimas Europos Sąjungoje suteikia beribes galimybes daryti tai, kas patinka, kad ir kur tai nuvestų.

Kviečiame jaunus filmų kūrėjus pažadinti savo vidinį Spielbergą ir parašyti scenarijų trumpametražiam filmui bei jį režisuoti. Filmo trukmė turėtų būti ne ilgesnė nei 5 minutės, o tema turėtų būti glaudžiai susijusi su Europos Sąjungos įtaka kasdieniam žmonių gyvenimui.

Galbūt entuziastingai išnaudojate visas Europos Sąjungos suteikiamas teises keliauti? O gal dievinate regioninių virtuvių gėrybes, saugomas ES? Kad ir kokį poveikį ES daro jūsų gyvenimui, kviečiame sukurti trumpametražį filmą ir įvertinti suteikiamas galimybes.

Filmas turi būti susijęs su viena iš penkių #EUandME kampanijos temų: skaitmeninėmis technologijomis, judumu, įgūdžiais ir verslu, tvarumu arba teisėmis.

Penki laimingieji, nugalėję konkurse, gaus po 7 500 eurų filmui nufilmuoti.

Norint dalyvauti konkurse, reikia trijų dalykų:

  • dviejų 500 žodžių ilgio santraukų, aprašančių siūlomą filmą. Viena iš jų turi būti parašyta anglų kalba, o kita – gimtąja kalba;
  • dviejų išmaniuoju telefonu nufilmuotų 60 sekundžių trukmės vaizdo įrašų, paaiškinančių filmo koncepciją. Vienas jų turėtų būti anglų kalba, o kitas – gimtąja kalba;
  • nuorodos į trumpametražį filmą, kurį jau esate sukūrę per pastaruosius 5 metus.

Paspaudę šią nuorodą galite gauti daugiau informacijos, perskaityti taisykles ir rasti paraiškos formą.

Paraiškas galima pateikti iki 2018 metų spalio 31 d., 12.00 val. CET laiku.
Trūksta įkvėpimo? Siūlome apsilankyti organizatorių svetainėje ir pažiūrėti penkis profesionalių kino kūrėjų filmus, nagrinėjančius nurodytas temas. Nugalėtojai taip pat galės pasinaudoti vieno iš šių penkių pripažintų režisierių pagalba.
Jei turite klausimų, nedvejokite ir susisiekite su konkurso organizatoriais.

Linkime kuo didžiausios sėkmės!