LT EN

Meeting Point – Vilnius ir „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuras Lietuvoje kviečia į virtualią konferenciją apie naujus kino festivalių iššūkius ir galimybes

Koronaviruso (Covid-19) pandemija privertė mus permąstyti įprastą profesinį gyvenimą ir prieigą prie audiovizualinės industrijos. Keli kino festivaliai privalėjo labai greitai prisitaikyti prie situacijos ir juos perkelti į internetinę erdvę, taip susidurdami su naujomis problemomis ir iššūkiais, tačiau ir galimybėmis. Kokių veiksmų buvo imtasi pasikeitusiai situacijai suvaldyti?

Meeting Point – Vilnius ir „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuras Lietuvoje, kartu su CPH:DOX, Independent Cinema Office bei Europos kino forumu kviečia į virtualią konferenciją: The Challenge of Realising a Digital Festival During the Coronavirus Pandemic: Experiences And an Exchange of Vest Practices.

Laikas: Balandžio 9 d., 12–13:30 val.

Programa:

Įžanginis žodis
Lucia Recalde - Europos Komisijos Generalinio Direktorato audiovizualinės industrijos programų vadovė

Bendros patirtys
Algirdas Ramaska, Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ generalinis direktorius
Sofie Bjerregaard, CPH:DOX komunikacijos vadovė

Q&A
Moderuoja David Sin, Independent Cinema Office (ICO) ir mokymų Developing Your Film Festival (DYFF) atstovas

Konferencija nemokama, tačiau būtina registracija el. paštu industry@kinopavasaris.lt iki balandžio 8 d., trečiadienio imtinai. Patvirtinus registraciją, gausite nuorodas, kaip prisijungti prie konferencijos „Zoom“ platformoje.