LT EN

Vaizdo žaidimų industrijos viešųjų ryšių profesionalė Agnieszka Szóstak: nemokamos konsultacijos ir pranešimas „LOGIN”

2016 04 26
Konferencija, Kvietimas
„Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA skyrius kartu su didžiausiu Baltijos šalyse technologijų ir inovacijų festivaliu „LOGIN 2016" pristato vaizdo žaidimų industrijos viešųjų ryšių profesionalės Agnieszkos Szóstak pranešimą ir individualias konsultacijas Lietuvos kūrėjams.

LOGIN GAME FEST pranešimas - „Kaip sutramdyti viešuosius ryšius? Trumpas gidas ateities PR nindzėms”

Pranešimo metu bus kalbama apie tai, ką žiniasklaida iš tiesų galvoja apie viešųjų ryšių atstovų veiksmus, ko jai iš tiesų reikia ir ko tikisi, kalbant apie medžiagos paruošimą ir pateikimą, istorijos pristatymą.

Renginio data: 2016 m. gegužės 6 d.
Laikas: 11:15 val.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, LOGIN GAME FEST salė

DĖMESIO - KONSULTACIJAS VAIZDO ŽAIDIMŲ KŪRĖJAMS

„Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA skyrius kviečia vaizdo žaidimų kūrėjus, vystančius naujus projektus, į individualias Agnieszkos Szóstak konsultacijas. Konsultacijomis siekiama patarti žaidimų kūrėjams, kaip savarankiškai parengti vystomų projektų viešųjų ryšių planus. Vietų skaičius ribotas, todėl bus atrinktos įmonės planuojančios artimiausiu metu paleisti naujus vaizdo žaidimus.
Konsultacijos nemokamos, tačiau būtina užsiregistruoti iki 2016 m. balandžio 30 d. užpildant šią anketą.
Apie konsultacijas ir tikslų laiką informuosime tik atrinktas įmones!
Data: 2016 m. gegužės 3 d. (antradienis)
Vieta: Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos, Z.Sierakausko g. 15, Vilnius (II a.).
APIE PRANEŠĖJĄ

Agnieszka Szóstak žaidimų industrijoje dirba nuo neatmenamų laikų, tiesa, prasidėjo viskas nuo neformalios veiklos. Ji buvo tinklalapio „Adventure Zone" redaktore, rašė žurnalui „CD Action". Kelerius metus dirbo viešųjų ryšių specialiste „CD Projekt RED" ir buvo atsakinga už seriją „The Witcher" ir „Cyberpunk 2077". Šiuo metu vadovauja savo viešųjų ryšių kompanijai „PR Outreach" ir padeda nepriklausomiems kūrėjams skleisti žinias apie jų žaidimus.

Plačiau pranešimą LOGIN GAME FEST 2016 - čia.