LT EN

Naujienos ir renginiai

2016 07 01
Projektų vystymas, Scenarijaus autoriams, Scenarijaus rašymas / vystymas
„POWR. Baltic Stories Exchange“ - projektų pristatymo forumas scenarijaus autoriams Estijoje
Kviečiami scenarijaus autoriai, renginatys pilno metro filmų projektus, kurie yra ankstyvoje vystymo stadijoje ir aktyviai ieško prodiuserių. Mokymų metu šie projektai bus vystomi ir pristatomi „POWR Baltic Stories Exchange“, kuris vyks „Baltic Event Co-production Market“ Talino kino industrijos renginio metu. Paraiškų priėmimo termino pabaiga – rugsėjo 11 d. Mokymai vyks 2016 m. lapkričio 20- 23 dienomis, Taline, Estijoje. (Skaityti daugiau...)
2016 07 06
MEDIA remiami 5 tarptautiniai koprodukcijos fondai
Toliau sėkmingai finansavimą iš ES programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA paprogramės užsitvirtino 5 koprodukcijų fondai. Kviečiame susipažinti su šiais fondais. (Skaityti daugiau...)
2016 07 05
Paskelbti MEDIA paprogramės schemos „Projektų rinkiniai“ rezultatai. Kvietimo numeris - EACEA/19/2015
Liepos 5 d. Paskelbti 2016 m. „Kūrybiškos Europos“ MEDIA paprogramės schemos „Projektų rinkiniai“ rezultatai. Kvietimo numeris - EACEA/19/2015, paraiškų terminas - 04/02/2016. Šia schema finansuojamos įmonės pajėgiančios vienu metu vystyti bent tris tarptautinį platinimo potencialą turinčius audiovizualių kūrinių projektus. Buvo pateiktos 124 paraiškos iš 21 šalies. Tinkamomis pripažintos 116 paraiškų, o finansavimas skirtas 74 įmonėms, tarp kurių viena įmonė iš Lietuvos - VšĮ „Uljana Kim ir Ko“ studija. Visa skirto finansavimo suma sudaro - 12.491.675 eurų. (Skaityti daugiau...)
2016 06 30
Kultūros ir kūrybos sektorių mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ) skatinimas. Europos Komisija ir Europos investicijų fondas pradės taikyti naują garantijų Schemą
Šiandien Europos Komisija ir Europos investicijų fondas (EIF) paskelbė 121 mln. EUR vertės garantijų iniciatyvą per finansų įstaigas remti mažąsias ir vidutines kultūros ir kūrybos sektorių įmones. Tikimasi, kad ši programa padės per ateinančius šešerius metus gauti daugiau kaip 600 mln. EUR vertės banko paskolų. (Skaityti daugiau...)
2016 06 27
CROSS MEDIA ZEN
Vilniuje prasidedančiame susikertančių medijų renginyje - nemokamos virtualios realybės filmų peržiūros
Sostinėje prasideda dvi dienas truksiantis tarptautinis susikertančių medijų renginys „Cross Media Zen“. Šiandien ir rytoj skaitmeninių industrijų profesionalai iš Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų skaitys pranešimus bei dalinsis praktiniais patarimais apie interaktyvaus pasakojimo subtilybes ir naujus auditorijų pritraukimo metodus. Lietuvos kūrybinių sričių atstovai turės galimybę nemokamai ne tik išgirsti jų pranešimus, pritaikyti įgytas žinias savo interaktyviuose projektuose, bet ir sudalyvauti virtualios realybės filmų peržiūrose. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas