LT EN

Naujienos ir renginiai

2017 02 21
Europos Komisijos naujienos
Europos Komisija kviečia įvertinti „Kūrybiškos Europos'' programą
Europos Komisija kviečia visus „Kūrybiškos Europos" programos interesantus konsultuotis su programa susijusiais klausimais. Šios konsultacijos rezultatai turės įtakos tolesnei programos veiklai po 2020 metų. Konsultacijų terminas - iki balandžio 16 d. (Skaityti daugiau...)
2017 01 19
Finansavimas
„Kūrybiškos Europos“ seminaras „Kaip pritraukti rėmėjus kultūrai''
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kultūros ir kūrybinių organizacijų atstovus kviečia į nemokamą seminarą „Kaip pritraukti rėmėjus kultūrai?“. Lėšų iš privačių rėmėjų pritraukimas kultūros organizacijoms, festivaliams, renginiams yra viena aktualiausių šio sektoriaus problemų, o naujų verslo ir vadybos modelių paieška bei kompetencijų didinimas yra vienas iš „Kūrybiškos Europos“ prioritetų. Į seminarą kviesime trijose Lietuvos miestuose: Vasario 2 d. / Vilnius, Swedbank, Vasario 17 d. / Kaunas, Vytauto Didžiojo Universitetas, Vasario 27 d. / Klaipėda, „Kultūros fabrikas“. (Skaityti daugiau...)
2017 02 14
MEDIA finansavimas
Lietuvoje vis aktyviau įsisavinamas europinis audiovizualinio sektoriaus finansavimas
Vakar tarptautiniame Berlyno kino festivalyje vyko kasmetinė Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA informacinė diena, kurios metu tradiciškai buvo pristatyti praėjusių metų rezultatai ir sėkmingiausi projektai. Šioje programoje daugiau nei dešimtmetį aktyviai dalyvauja ir lietuviškos audiovizualinio sektoriaus kompanijos. O štai 2016 metai Lietuvos industrijai buvo dosniausi iš visų programos įgyvendinimo metų. Iš viso paremta per 15 projektų ir skirta daugiau kaip 800 tūkst. eurų. (Skaityti daugiau...)
2017 02 07
Informaciniai seminarai, Mugė, Europos Komisijos naujienos
„Kūrybiška Europa'' MEDIA informacinė diena tarptautiniame Berlyno kino festivalyje
Vasario 13 d. tarptautinio Berlyno kino festivalio metu vyks kasmetinė Europos Komisijos organizuojama „Kūrybiška Europa" MEDIA informacinė diena, susidėsianti iš Europos kino forumo ir MEDIA informacinių sesijų. Šis renginys atviras visiems Europos audiovizualinės industrijos profesionalams. (Skaityti daugiau...)
2017 02 06
Filmų platinimas
MEDIA filmų platinimo schemos finansuota juosta „Ateitis“ - Lietuvos kino teatruose
Nuo vasario 6 d. Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti prancūzų režisierės Mios Hansen-Løve filmas „Ateitis“. Šis kino juosta pelnė „Sidabrinio lokio“ statulėlę už geriausią režisūrą Berlyno kino festivalyje. Filmo platinamas Lietuvoje įgyvendinamas „Kūrybiškos Europos" MEDIA filmų platinimo schemos pagalba. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas