LT EN
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2018 04 11
MEDIA biuras pristato „BLON“ festivalio industrijos programą!
Balandžio 12 – 15 dienomis Klaipėdoje vyks animacijos ir videožaidimų festivalis„BLON“. Tai vienintelis toks festivalis Baltijos jūros ir Šiaurės šalių regione! Festivalio tikslas – parodyti naujausius, išskirtinius edukacinius filmus, suburti animacijos ir video žaidimų industrijos atstovus, pasidalinti patirtimi, atskleisti įvairiapusišką šio žanro potencialą. (Skaityti daugiau...)
2018 03 16
Filmų festivalis, MEDIA bendrafinansuoti filmai
„Kino pavasario“ programoje – net 28 MEDIA paremti filmai
Šiemet „Kino pavasario“ programą sudaro 168 filmai, iš kurių net 28 gavo MEDIA paramą. Džiugu, jog didžioji dalis paremtų filmų taip pat tapo festivalio favoritais. (Skaityti daugiau...)
2018 03 12
Renginiai Lietuvoje, Filmų festivalis
Ar įmanoma Lietuvoje sukurti pasaulinio lygio TV serialą – viena iš 2018 m. konferencijos „Meeting Point – Vilnius“ temų
Diskusijos apie filmų platinimą, pokalbiai apie inovacijas kino industrijoje, televizijos ir kino bendradarbiavimą, nauji kino verslo modeliai, naujausių projektų pristatymai, susitikimai su kūrėjais ir garsiausių kino verslo profesionalų paskaitos – kino industrijos konferencijoje „Meeting Point – Vilnius“, kovo 27–29 d. (Skaityti daugiau...)
2018 02 26
Euripos Komisijos naujienos, Auditorijos tyrimai
Vieša konsultacija dėl ES finansavimo ateityje
Iki kovo 8 d. visi ES piliečiai, neabejingi ES finansavimo audiovizualiniam ir kitiems sektoriams klausimui, kviečiami išsakyti savo požiūrį viešoje apklausoje. (Skaityti daugiau...)
2018 02 25
Apdovanojimai, Filmų festivalis, MEDIA bendrafinansuoti filmai
Svarbiausi „Berlinale“ apdovanojimai - į MEDIA paremtų filmų kūrėjų rankas
Pagrindinis Tarptautinio Berlyno kino festivalio „Berlinale“ prizas - „Auksinis lokys“ atiteko rumunų režisierės Adina Pintilie juostai „Touch Me Not". (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas