LT EN

Naujienos ir renginiai

2016 10 21
Mokymai, Dokumentika, Projektų vystymas, Finansavimas, Projektų pristatymai
Pratęstas registracijos į dokumentinio kino prodiuserių mokymus „EURODOC“ terminas
Jeigu dar neturėjote progos užsiregistruoti į „EURODOC“ mokymus, galite tai padaryti iki lapkričio 30 d. Programa skirta meninės dokumentikos koprodukcijos vystymui tarptautiniu lygiu, apimant platų dokumentinio kino pasakojimo stilių ir gamybos būdų spektrą, siekiant plėsti akiratį bei atrasti naujas bendradarbiavimo teritorijas. (Skaityti daugiau...)
2016 10 03
Apdovanojimai, Konkursas
Kelionė į Europos kino apdovanojimus su „Media“
Kuris kino mylėtojas slapta nesvajoja savo akimis išvysti iškilmingą Europos kino apdovanojimų ceremoniją, kuri po vienu stogu kasmet sukviečia garsiausias Europos ir pasaulio kino industrijos žvaigždes? Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“ paprogramės „MEDIA“ biuras Lietuvoje, švęsdamas 25-ąjį „MEDIA” veiklos jubiliejų, dovanoja šią progą ir spalio 4 – 31 dienomis rengia ypatingą konkursą. (Skaityti daugiau...)
2016 10 21
Renginiai Lietuvoje, Kino raštingumas
Spalio 18 d. seminaro „Kino edukacija“ apžvalga
Spalio 18 d. žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“ ir „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro iniciatyva buvo surengtas seminaras, tema „Kino edukacija mokyklose“, kuris po vienu stogu sukvietė susirinkti edukacinių kino iniciatyvų atstovus, ugdymo specialistus, skirtingų valstybės institucijų atstovus – kartu diskutuoti, pamąstyti, kaip kino edukacija galėtų pasiekti daugiau vaikų ir jaunimo. (Skaityti daugiau...)
2016 10 20
Animacija, Renginiai Lietuvoje, Mokymai
Animacinio kino dirbtuvės su Mauro Carraro
Lapkričio 11 ir 12 dienomis, Europos šalių kino forumo "Scanorama" metu, vyks net dvi kūrybinės dirbtuvės, kurias ves MEDIA biuro kartu su Lietuvos animacijos asociacija pristatomas italų režisierius Mauro Carraro. (Skaityti daugiau...)
2016 10 20
Konferencija, Renginiai Lietuvoje
Mitus apie žaidimus griaunanti „GameOn“ konferencija
Praėjusiais metais GameOn konferencija atliko svarbų vaidmenį sklaidant mitus apie kompiuterinių žaidimų pasaulį – buvo nagrinėtos edukacijos, virtualios realybės ir ateities žaidimų temos. Po tokio sėkmingo debiuto, šiemet buvo nuspręstą konferencijos programą padalinti į dvi dalis, dar labiau išplėsti ir ant konferencijos scenos sutalpinti dar daugiau įdomių asmenybių ir istorijų. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas