LT EN

Naujienos ir renginiai

2016 06 23
CROSS MEDIA ZEN, Renginiai Lietuvoje
Amerikos ir Europos susikertančių medijų guru nemokamai dalinsis savo patirtimi
Kitą savaitę vyksiančiame susikertančių medijų renginyje „Cross Media Zen“ laukiama skaitmeninių industrijų guru iš Europos ir Amerikos. Lietuvos kūrybinių sričių profesionalai turės galimybę nemokamai išgirsti jų pranešimus ir praktiškai pritaikyti įgytas žinias savo interaktyviuose projektuose. Pagrindinis dėmesys šiųmetiniame renginyje bus skiriamas skaitmeniniam, interaktyviam pasakojimui bei naujų auditorijų pritraukimui. (Skaityti daugiau...)
2016 06 22
Renginiai Lietuvoje, CROSS MEDIA ZEN
Virtualios realybės filmų peržiūros susikertančių medijų renginyje „Cross Media ZEN''
Birželio 27 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyksiančios susikertančių medijų konferencijos „Cross Media Zen“ metu vyks išskirtinės virtualios realybės filmų peržiūros. Kviečiame renginio dalyvius nemokamai "išgyventi" virtualios realybės pasakojimus, kurie pristatomi „VRoom'' kompanijos. (Skaityti daugiau...)
2016 06 20
Mokymai, Renginiai Lietuvoje, Projektų vystymas
Baigėsi tarptautiniai prodiuserių mokymai „EAVE Producers Workshop“ Lietuvoje
Šiandien baigiasi „Kūrybiškos Europos" MEDIA paprogramės finansuojamų mokymų „EAVE Producers Workshop“ antroji 2016 m. sesija, kuri Lietuvos kino centro (LKC) kvietimu, vyko Druskininkuose. Iš viso mokymuose dalyvavo 51 dalyvis iš 37 šalių. Iš viso dalyvauti programoje sulaukta 143 paraiškų, daugiausiai iš Europos, tačiau susidomėjusių būta ir iš tokių šalių, kaip Brazilija, Indija, Palestina, Turkija, Urugvajus bei JAV. (Skaityti daugiau...)
Į Vilnių sugrįžta susikertančių medijų konferencija ir kūrybinės dirbtuvės „Cross Media Zen“
Birželio 27-28 d. į sostinę sugrįžta „Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA skyriaus organizuojama susikertančių medijų konferencija ir kūrybinės dirbtuvės „Cross Media Zen“. Tai penktą kartą vyksiantis nemokamas tarptautinis renginys, subursiantis įvairių kūrybinių industrijų sričių profesionalus. Šiemet pagrindinis dėmesys bus skiriamas skaitmeniniam, interaktyviam pasakojimui bei naujų auditorijų pritraukimui. (Skaityti daugiau...)
2016 06 14
CROSS MEDIA ZEN, Kvietimas, Interaktyvūs projektai
Paskelbta susikertančių medijų konferencijos ir kūrybinių dirbtuvių „Cross Media ZEN 2016'' programa
„Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA skyrius birželio 27-28 d. kviečia į tarptautinę susikertančių medijų konferenciją ir kūrybines dirbtuves „Cross Media Zen 2016”. Renginys vyks ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Kviečiame susipažinti su programa. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas