LT EN

Naujienos ir renginiai

2016 12 05
Konferencija, Renginiai Lietuvoje
„Kino industrija @ Šeršėliafam“ konferencija: kur moterys Europos kino industrijoje?
Lyčių lygybės aktualumas kino industrijoje – tai nenutylanti diskusijų ir mokslinių tyrimų tema, kurios vienas karščiausių objektų yra moters matomumas ir įvertinimas industrijoje. Tarptautinio moterų filmų festivalio „Šeršėliafam“ organizatoriai ir „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuras apie lyčių lygybę ir moteris Europos bei Lietuvos kino industrijoje pakvietė pasikalbėti lapkričio 29 dieną vykusioje konferencijoje „Kino industrija @ Šeršėliafam“. (Skaityti daugiau...)
2016 12 12
Konferencija, Naujosios technologijos
„European Film Forum 2016“ Taline: ką žada Europos skaitmeninių technologijų ateitis?
Ką žada Europos skaitmeninė ateitis? Ar žemynas ir toliau turės poziciją pasauliniame žaidime? Tai pagrindiniai klausimai, į kuriuos ieškoma atsakymo Europos kino forume, Europos Komisijos pagrindinėje koneferencijoje, kuri jau antrus metus iš eilės vyksta „Industry@Tallinn & Baltic Event“ industrijos susitikimo metu Taline. (Skaityti daugiau...)
2016 12 11
Mokymai, Dokumentika, Auditorijos plėtra, Projektų vystymas
Dokumentinio kino vaikams mokymai „RealYoung“ apie tai, kaip pasiekti jaunuosius žiūrovus
Europos dokumentinio kino tinklas „European Documentary Network“ kviečia kino kūrėjus dalyvauti mokymų programoje „RealYoung“, kurios dėmesio centre - dokumentika jaunajam kino žiūrovui. Programa kviečia teikti kino projektus, orientuotus į vaikų ar jaunimo dokumentiką, ir pristatyti juos tarptautinei auditorijai. (Skaityti daugiau...)
2016 12 10
Mokymai, Televizija
Naujas profesionalių internetinių mokymų kursas „Clearing Rights for Film and TV“
„Erich Pommer Institut“ sukūrė lanksčią mokymų programą internetu ir siūlo prisijungti prie naujo internetinių mokymų kurso apie teisių įsigijimą kino filmuose ir televizijoje „Clearing Rights for Film and TV“. (Skaityti daugiau...)
Giedrės Žickytės ir čilietės Maite Alberdi filmas „Čia aš tik svečias“: kino kalba universali ir jos neriboja geografija
Šiais metais žinia apie artėjančius Europos kino apdovanojimus Lietuvoje sklinda itin džiaugsmingai – nuo prestižinio Europos kino renginio neatsiejama lietuvių režisierės Giedrės Žickytės ir jos partnerės Maite Alberdi iš Čilės pavardė bei jų bendras trumpametražis dokumentinis filmas „Čia aš tik svečias“ („I’m Not From Here“). Šis režisierių darbas nominuotas Europos kino apdovanojimų geriausio trumpametražio filmo kategorijoje ir tapo ketvirtuoju Lietuvos kūrėjų darbu, įvertintu šios iškilmingos Europos kino akademijos šventės scenoje. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas