LT EN
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2017 07 17
Europos Komisijos naujienos, Rezultatai
Paskelbti MEDIA schemos „Mokymai“ rezultatai
Praėjusią savaitę paskebti MEDIA schemos „Mokymai“ rezultatai, kvietimo nr. EACEA/06/2016. Iš viso finansuoti 53 kino mokymų projektai, tarp kurių ir vienas lietuvių kompanijos „Apricot Films“ vykdomas tarptautinis projektas - „Art Department Masterclass“. (Skaityti daugiau...)
2017 07 07
Europos Komisijos naujienos
Europos Komisija kviečia teikti meno ir mokslo magistro studijų modulių pasiūlymus
Europos Komisija programos „Kūrybiška Europa" pagalba inicijuoja magistro studijų modulių konkursą „Modules for Master Degrees in Arts and Science". Jo metu tikimasi sulaukti tarpdisciplinių modulių pasiūlymų, kurie būtų integruoti į jau egzistuojančias menų, kultūros, mokslo, technologijų magistro studijas. Šie moduliai turėtų jungti meno ir informacinių ir komunikacijos technologijų sritis. Pasiūlymų teikimo terminas - spalio 10 d. (Skaityti daugiau...)
2017 07 03
Finansuoti LT projektai, Auditorijos plėtra, Kino edukacija, MEDIA finansavimas
Lietuvos moksleiviai skyrė per 650 valandų geram kinui
Lietuvos kino centro koordinuojamo tarptautinio kino edukacijos projekto „Kino klubai“ metu surengta per 1100 filmų peržiūrų Lietuvos mokyklose. Projektą iš dalies finansuoja MEDIA paprogramė. (Skaityti daugiau...)
2017 07 01
MEDIA finansavimas, Finansuoti LT projektai, Auditorijos plėtra, Kino edukacija
Interaktyvus kino žaidimas atskleidė, kad Lietuvoje legaliai žiūrėti filmus internete įmanoma!
Pavasarį Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje vykusio žaidimo – kino iššūkio „European Film Challenge“ – metu dalyviai ne tik varžėsi dėl geidžiamos kelionės į legendinį Kanų kino festivalį, bet ir turėjo progą atrasti europietišką kiną bei naujas platformas jam žiūrėti. Projekto įgyvendinimui buvo skirta Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA schemos „Auditorijos plėtra“ dalinė finansinė parama. (Skaityti daugiau...)
2017 06 12
Renginiai Lietuvoje
SMS: atvira paskaita „Žmogus, kaip dokumentinio kino eskizas“ Juodkrantėje
„Kūrybiškos Europos" MEDIA biuras Lietuvoje pristato atvirą paskaitą „Žmogus”, kaip dokumentinio kino eskizas" ir kviečia į individualius susitikimus su dokumentinių filmų režisieriumi ir Lodzės kino mokyklos lektoriumi Slawomiru Kalwineku. Renginys vyks tarptautinių kūrybinių dirbtuvių „Vasaros media studija 2017" metu, birželio 20 d., Juodkrantėje. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas