LT EN

Naujienos ir renginiai

2016 10 01
EUROPA CINEMAS, Auditorijos plėtra, Mokymai
Antrasis susitikimas „Europa Cinemas“ mokymuose „Audience Development & Innovation Lab“
„Europa Cinemas“ suvienijo jėgas su „Seville European Film Festival“ ir kviečia į antrąjį „Audience Development & Innovation Lab“ seminarą, kuriame keliamas klausimas, kaip kino teatrams išlikti gyvybinga ir svarbia erdve vietos bendruomenei? Registracija vyksta iki 2016 m. spalio 7 d. (Skaityti daugiau...)
2016 09 30
Animacija, Konferencija
Artėjanti inovatyvios animacijos konferencija „CARTOON DIGITAL“ kviečia registruotis stipendijai
Tarptautinė asociacija CARTOON pristato aukščiausio lygio tarptautinę trijų dienų konferenciją CARTOON DIGITAL, kuri įvyks 2016 m. gruodžio 6-8 d. Miunchene (Vokietija). Renginys orientuojasi į naujausius pokyčius skaitmeninėje animacijoje, kaip interneto ir mobilumo derinys atveria didžiules kūrybines ir verslo galimybes animacinio turinio autoriams ir prodiuseriams. (Skaityti daugiau...)
2016 09 30
Euripos Komisijos naujienos, Konferencija
Europos Komisija pristato konferenciją, kurios dėmesio centre „Kūrybiškos Europos“ remiamų projektų pasiekimai
Europos Komisija 2016 m. spalio 27 d. sukvies politikos strategus, kultūros ir kūrybines organizacijas bei sektoriaus tarpininkus į „Creative Europe Showcase Conference“, vyksiančią „Bozar“ menų centre Briuselyje (Belgija). Tai pavyzdinis Europos Komisijos organizuojamas renginys, kuriuo siekiama pabrėžti finansuojamų projektų rezultatus ir laimėjimus. Į konferenciją galima registruotis iki spalio 14 d. (Skaityti daugiau...)
2016 09 23
„Kūrybiškos Europos“ galimybės ir sėkmės istorijos „Rudens maratone“ Klaipėdoje
Rugsėjo 30 d. 17 val. Klaipėdos kultūros fabrike, “Rudens maratono 2016” metu „Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje vadovė Eglė Deltuvaitė ir MEDIA paprogramės koordinatorė Eva Brazdžionytė pasidalins programos galimybėmis, sėkmingomis patirtimis bei atsakys į visus jūsų klausimus apie projektų vykdymo galimybes kultūros ir audiovizualiniuose sektoriuose. (Skaityti daugiau...)
2016 09 22
„Scope100“ kviečia išrinkti filmą, kurį pamatys visa Lietuva
Ar kada nors esate pagalvoję, kad kino teatrai nerodo tų filmų, kuriuos tikrai norėtumėte pamatyti? Pats metas tai pakeisti – prasidėjo projekto „Scope100“ dalyvių atranka. „Scope100“ – tai 100 kino mylėtojų vienijantis kino projektas, kurio dalyviai nuspręs, koks europietiškas filmas 2017 metais bus rodomas visoje Lietuvoje. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas