LT EN

Naujienos ir renginiai

Visos
2020 10 01
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Visagine
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Renginys nemokamas. Kokie apskritai yra finansų paieškos būdai? Valstybių, tarpvalstybiniai, savivaldybių fondai ir programos, privatūs fondai, privačių įmonių teikiama parama ir barteriniai mainai, sutelktinis finansavimas, privatus rėmimas, didžiųjų mecenatų paieška. Kiek visi šie metodai realiai pritaikomi ir pritaikomi kasdienėse kultūros organizacijų veiklose ir planavime? Kokių dar galimybių yra kultūros organizacijoms? (Skaityti daugiau...)
2020 09 24
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Kaune
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Seminaras vyks Kaune, spalio 16 d., Kauno menininkų namuose. Dalyvavimas nemokamas. (Skaityti daugiau...)
2020 07 17
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Klaipėdoje
Kviečiame į seminarą Klaipėdoje. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Kokie apskritai yra finansų paieškos būdai? Valstybių, tarpvalstybiniai, savivaldybių fondai ir programos, privatūs fondai, privačių įmonių teikiama parama ir barteriniai mainai, sutelktinis finansavimas, privatus rėmimas, didžiųjų mecenatų paieška. Kiek visi šie metodai realiai pritaikomi ir pritaikomi kasdienėse kultūros organizacijų veiklose ir planavime? (Skaityti daugiau...)
2020 07 12
Mokymai
Komunikacijos dirbtuvės su J. Rožėnu Klaipėdoje
Kviečiame į efektyvios komunikacijos dirbtuves Klaipėdoje! Kaip išsigryninti savo tikslinę auditoriją, kaip išsiaiškinti pageidaujamą ryšį tarp projekto/organizacijos ir kliento? Kaip suplanuoti komunikacines veiklas ir kodėl neverta gaišti laiko betikslei komunikacijai? Dirbtuvėse ne tik susipažinsite su pavyzdžiais, bet ir atliksite praktinius žingsnius, suprasite ir išbandysite būdus, kaip suformuluoti įtaigią žinutę. Antroje dirbtuvių dalyje - ryšių su žiniasklaida principai ir socialinių tinklų komunikacijos burtai! (Skaityti daugiau...)
2020 05 12
Kviečiame į virtualų Europos kultūros sostinės forumą
Jau trečius metus apie kultūros svarbą diskutuoti kviečiantis „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ organizuojamas Europos kultūros sostinės forumas, gegužės 20 – 22 d. grįžta trečią kartą ir šiemet keliasi į virtualią erdvę. Organizuojamas kartu su „Kūrybiškos Europos“ biuru Lietuvoje, Forumas pakvies Europos menininkus, kultūros kūrėjus, privatųjį ir viešąjį sektorius aptarti kultūros lauko iššūkius, pokyčius, inovacijas krizės akivaizdoje ir ateitį postpandeminiame pasaulyje. Gegužės 21 d. bus skirta kultūros finansavimui ir iššūkiams, susijusiems su juo. (Skaityti daugiau...)
2020 04 09
literatūra
"Europos namai" finansuoja vertimus iš ir į ukrainiečių kalbą
Paskelbtas "Europos namų" pilotinės vertimų programos kvietimas teikti paraiškas. Bus finansuojama iki 70 procentų (iki 4000 Eur) grožinės ir ne grožinės literatūros vertimų iš/į ukrainiečių kalbą. Terminas - 2020 m. balandžio 29 d. Kvietimu skatinamas leidyklų bendradarbiavimas su vertėjais. (Skaityti daugiau...)
2020 03 15
visos
Darbas karantino metu
Svarbi informacija darbui COVID-19 karantino sąlygomis (Skaityti daugiau...)
2020 01 15
Mokymai
Kviečiame į "Finansų paieškos laboratoriją" Vilniuje
ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą. Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Renginys nemokamas. (Skaityti daugiau...)