LT EN

„Creative Mornings Vilnius goes Creative Europe“: kūrybiški pusryčiai su MEDIA

2018 09 17
„Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro Lietuvoje renginys
Rugsėjo 21 d. „Kūrybiškos Europos“ biuras kartu su „Creative Mornings Vilnius“ kviečia susitikti kūrybiškiems pusryčiams, kurių metu MEDIA remiamo projekto iniciatorė Greta Akcijonaitė papasakos apie chaotišką kino platinimo pasaulį.

Renginys bendraorganizuojamas kartu su „Creative Mornings Vilnius” - trumpų ir visiems atvirų rytinių konferencijų rengėjais. „Creative Mornings” - tradiciškai vieną mėnesio penktadienį, visame pasaulyje vykstančių viešų renginių ciklas. Rytinės konferencijos nemokamos, o jų metu svečiai vaišindamiesi remėjų siūloma kava ir užkandžiais, ne tik pasisemia naujų idėjų, bet ir užmezga naudingų pažinčių bei sužino apie įdomius projektus, įdomias veiklas, pasidalina savo patirtimis. Kas mėnesį pranešimą skaito vis kitas įkvepiantis pranešėjas.

Šio mėnesio renginių serijos tema – chaosas.
MEDIA biuro pristatoma pranešėja – Greta Akcijonaitė. Ji – kino platinimo ir auditorijos plėtros projektų vadovė. Greta iniciavo ir kartu su tarptautiniais partneriais vykdo MEDIA remiamą projektą #EuropeanFilmChallenge. Jos „Creative Mornings Vilnius goes Creative Europe” pranešimo tema – Kino platinimas ir „dūžtantys langai”.
Vilijos Buivydės nuotr.

„Ištisus dešimtmečius pasaulyje galiojusios kino platinimo tradicijos priartėjo prie pokyčių slenksčio – pasikeitus technologijoms, žiūrovų įpročiams ir poreikiams, tenka keisti ir nusistovėjusias filmo išleidimo į ekranus schemas. Rytinio susitikimo metu papasakosiu ne tik, kaip tradiciškai filmas iš prodiuserio rankų patenka į kino ekraną, bet ir kaip mes, kino platintojai, bandome prisitaikyti prie naujų sąlygų, kai tenka „daužyti langus”. Po truputį sprendimų priėmimo kamuolį perduodame į žiūrovo rankas, o tuomet, išpopuliarėjus „ledinio kibiro iššūkiui”, sukuriame #EuropeanFilmChallenge.”

Renginys vyks išskirtinėje vietoje – būsimose „Downtown Food Hall & Kino Deli” erdvėse. Tai – unikalus gourmet kavinių turgus, kuriame taip pat veiks ir 26 vietų kino salė. Šią idėją Vilniuje pradėjo vystyti Greta Akcijonaitė drauge su vyru Aidu Akcijonaičiu. Išskirtinai „Creative Mornings Vilnius goes Creative Europe” renginio progą, šios vietos durys bus pravertos anksčiau ir tik „Creative Mornings”​ dalyviams. Neišsigąskite idėjinio, kūrybiško ir statybinio chaoso - būkite pirmieji apsilankę!

Renginys vyks rugsėjo 21 d. 8 – 9:30 val.
Kvietimas į renginį: čia.
Adresas – „Downtown Food Hall & Kino Deli”, A. Smetonos g. 5, Vilnius.
Renginys nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti čia.

Iki pasimatymo!