LT EN

Europos Komisija ir MEDIA biurai skelbia konkursą: Laimėkite kelionę į Europos kino apdovanojimus Sevilijoje!

2018 10 01
Europos kino apdovanojimai, Euripos Komisijos naujienos
Europos komisija ir MEDIA biurai suteikia išskirtinę galimybę nukeliauti į Europos kino apdovanojimus!

Šiemet Europos kino gerbėjams bus išdalinti net 10 kelialapių į Europos kino apdovanojimus, kurie vyks gruodžio 15 d. Sevilijoje. Viskas, ką reikia padaryti – iki lapkričio 5 d. teisingai atsakyti į 10 klausimų apie Europos kiną ir laikyti kumščius! Klausimus galite rasti paspaudę nuorodą.

Sevilijoje konkurso nugalėtojai turės retą galimybę iš arti pamatyti svarbiausias festivalio akimirkas ir filmus, dalyvauti ekskursijose po miestą bei 31-osios Europos kino apdovanojimų ceremonijoje, iškilmingoje vakarienėje ir baigiamajame vakarėlyje pamatyti didžiausias Europos kino žvaigždes.

Nepraleiskite progos – galbūt jums nusišypsos sėkmė tapti didžiausio Europos kino renginio dalimi. Informaciją apie Europos kino apdovanojimus, nominacijas ir konkursą sekite Facebook renginyje.

Papildomas taškas bus skiriamas tiems, kurie prisijungs prie „Kūrybiškos Europos“ sekėjų Facebook ir (arba) Twitter paskyrose. Nepamirškite to pažymėti nurodydami savo socialinės medijos paskyrą kontaktinėje informacijoje.

Laimėtojai bus paskelbti lapkričio 20 d. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos gruodžio 14-16 d. Sevilijoje bus padengtos konkurso organizatorių.

Sėkmės ir pasimatykime Sevilijoje!