LT EN

Kviečiame dalyvauti virtualioje projektų pristatymo sesijoje „Kino teatrai kaip inovatyvios erdvės vietinėms bendruomenėms“

2020 07 02
Europos komisija įgyvendinama bandomąją priemonę „Kino teatrai kaip inovatyvios erdvės vietinėms bendruomenėms“ (terminas – rugpjūčio 7 d.), kviečia Europos kino teatrus ir kultūrines organizacijas kurti naujas ėjimo į kiną patirtis, atsižvelgiant į vietinių bendruomenių poreikius bei atkreipiant dėmesį į:
• Kino patirties permąstymą, siekiant sukurti inovatyvias kultūrines erdves (ypač kino teatrams bendradarbiaujant su VOD platformomis), taip pat atsižvelgiant į pandemijos sukeltų padarinių kontekstą;
• Auditorijos plėtrą ir bendruomenių kūrimą, pasitelkiant interaktyvias patirtis (siūlant platų kultūrinių ir edukacinių veiklų pasirinkimą).

Paraiškas gali teikti Europos Sąjungos šalių kino rodytojai bei kultūrinės organizacijos, sudarę konsorciumą bent iš trijų juridinių asmenų iš skirtingų ES šalių. Bent vienas iš paraišką teikiančių partnerių privalo vykdyti kino rodymo veiklą.

Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės „Kūrybiškos Europos“ biurai, siekdami palengvinti tarptautinių partnerių paiešką, kviečia prieš teikiant paraišką sudalyvauti virtualioje projektų pristatymo sesijoje.

Sesijos data: ketvirtadienis, liepos 9 d., 10–13 val. (Briuselio laiku). Sesijos trukmė gali keistis priklausomai nuo atrinktų projektų skaičiaus.

Norintys pristatyti savo projektą, kviečiami registruotis iki liepos 5 d. Registracijos nuorodą rasite čia.
Norintys dalyvauti kaip stebėtojai, registruotis gali čia.

Prieš dalyvaujant sesijoje, kviečiame susipažinti su visomis kvietimo gairėmis ir jau finansuotais projektais.