LT EN

MEDIA biuras pristato „BLON“ festivalio industrijos programą!

2018 04 11
Jau balandžio 12 – 15 dienomis Klaipėdoje vyks animacijos ir videožaidimų festivalis „BLON“. Tai vienintelis toks festivalis Baltijos jūros ir Šiaurės šalių regione! Festivalio tikslas – parodyti naujausius, išskirtinius edukacinius filmus, suburti animacijos ir video žaidimų industrijos atstovus, pasidalinti patirtimi, atskleisti įvairiapusišką šio žanro potencialą.


Šiemet MEDIA biuras pristato „BLON“ festivalio industrijos programą, kurioje – žaidimų pristatymai, diskusijos, aktualūs pranešimai, sėkmės istorijos ir daug progų užmegzti naudingus kontaktus.

Detali industrijos programa:

Industrijos programos pranešėjų sąraše – daugybė savo srities profesionalų iš visos Europos.
JOHAN EDSTRÖMApparat vadovas, Goodbye Kansas Group prodiuseris (Stokholmas, Švedija).
Baltijos jūros ir Šiaurės šalių animacijos ir žaidimų industrijos tinklo narys.


Platų pripažinimą pelnęs prodiuseris ir režisierius specializuojasi animacijos ir vaizdo efektų kūrime ir bendradarbiauja su kino, dokumentikos, muzikinių klipų, reklamų, TV ir teatro pastatymų kūrėjais. Karjerą Johanas pradėjo 1977 m., kai dar nebuvo kompiuterių. Jam yra tekę dirbti daugelyje Europos šalių, Japonijoje, JAV ir Kanadoje. Jo klientų sąraše rasime Švedijos televiziją, Kraft, Nestlé, Heineken, Carlsberg, Nissan, Chevrolet, Kia. Už animacinį TV serialą Doug (Nickelodeon) Johanas du sykius pelnė Emmy apdovanojimą už režisūrą. Jis dažnai skaito paskaitas Stokholmo menų universitete, Stokholmo animacijos akademijoje ir kitose mokymo įstaigose.
ANDRIUS LEKAVIČIUS įvairiapusis istorijų kūrėjas (angl. storyteller) ir interaktyvus vaizdų, formų ir medijų orkestras. Sėkmingai įgyvendino eilę projektų įvairiose medijos platformose: nuo prekės ženklo įvaizdžio iki VR patirties kūrimo, nuo reklaminių klipų iki savo pirmo pilnametražio filmo „Mes už… Lietuvą!“ režisavimo.
BARTOŠ POLONSKI – Menininkas, programuotojas, “Gluk Media” bendrasteigėjas (Lietuva)

Bartoš Polonski gimė 1981, Vilniuje, kur šiuo metu gyvena ir dirba. Vilniaus dailės akademijoje įgijo medijos meno magistro laipsnį. Dirbdamas “Ars Electronica Futurelab” Lince ir “Urbonas Studio MIT (Masačusetso technologijų institutas)” Kembridže jis sukūrė naujus vartotojų sąsajos potyrius. Pastarąjį dešimtetį kūrėjas skyrė interaktyvių sprendimų viešose erdvėse, interjere ir architektūroje relizavime pasauliniu mastu. Barto projektuose yra naudojamos biometrikos, judesių atpažinimo, vaizdų apdorojimo ir kitos HCI (Žmogaus – kompiuterio interakcijos) technologijos. Šiuo metu, kartu su savo komanda, jis kuria 3D architektūrines ir mokomąsias vizualizacijas virtualios realybės kontekste.
STEPHAN HÖVELBRINKS – Indie žaidimų kūrėjas (Vokietija)

Stephan yra savamokslis dailininkas ir programuotojas. Tuzino mažų žaidimų kūrėjas, įskaitant seriją „Vienas žaidimas per savaitę“ . Post-apokaliptinio vaidmenų žaidimo „Death Trash“ kūrėjas. Piešiantis kasdien jau daugiau nei 1000 dienų. Pirmojo Vokietijos indie žaidimų kolektyvo Saftladen Berlin narys.
CLAUDIA CAZZATO – CRAFT bendruomenės vadovė (Danija); Baltijos jūros ir Šiaurės šalių animacijos ir žaidimų industrijos tinklo narė

Claudia yra įgijusi Meno, kultūros ir komunikacijos vadybos bakalauro laipsnį Bocconi universitete Milane (Italija) bei Tarptautinės rinkodaros vadybos magistro laipsnį Kopenhagos verslo mokykloje (Danija).
Jos darbinė patirtis įvairiose tarptautinėse kompanijose Italijoje, Danijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje bei Šveicarijoje leido sukaupti ekspertinių žinių apie rinkodarą ir veiklų vykdymą, o susižavėjimas kūrybinėmis industrijomis motyvavo grįžti į Daniją ir čia dirbti kūrybinei bendruomenei. Nuo 2017 m. Claudia dirba CRAFT platformai ir yra atsakinga už bendradarbiavimą su festivaliais bei rėmimo pritraukimą. Jos asmeninė misija yra suartinti kūrybinių sričių profesionalus ir verslo žmones.
VITALIJUS ŽUKAS – Kino ir animacijos prodiuseris, studijos OKTA įkūrėjas ir vadovas (Lietuva)

Vitalijus yra kino ir animacijos prodiuseris bei vienas iš OKTA studijos steigėjų ir jos vadovas. Ši studija kūrė specialiuosius efektus ir lietuviškam mokslinės fantastikos filmui „Aurora“ (angl. „Vanishing Waves“, rež. Kristina Buožytė). Vitalijus jau daugiau nei 20 metų dirba kūrybinėse ir medijų industrijose ir yra prisidėjęs prie daugelio visame pasaulyje apdovanotų projektų.
CATHARINA DUE BØHLER – „Sarepta Studio“ generalinė direktorė ir bendrasteigėja (Norvegija)
Baltijos jūros ir Šiaurės šalių animacijos ir žaidimų industrijos tinklo narė


„Sarepta Studio“ yra pripažinimą pelniusi nepriklausoma kompanija ir Norvegijos žaidimų vystytojų centro „Hamar Game Collective“ viena iš narių.
Catharina dirba šioje industrijoje jau 7 metus, daugiausia žaidimų dizaino, rinkodaros ir finansavimo srityse. Vienas iš jos projektų yra „Mano vaikas: gyvybės šaltinis“ – pasakojimu paremtas auklėjimo žaidimas apie karo vaikus (t.y. kurių vienas iš tėvų priklauso priešų kariuomenei).
„Mano vaikas: gyvybės šaltinis“ yra prodiuserinės kompanijos „Teknopilot“ ir žaidimų studijos „Sarepta Studio“ ko-produkcija, kuri 2017 m. susilaukė sėkmės „Kickstarter“ lėšų pritraukimo platformoje.
OLE TILLMANN – Slow Bros meno direktorius, iliustratorius (Vokietija)

Ole Tillman yra iliustratorius ir animatorius, dirbantis tarptautiniu mastu iš Vokietijos. Ole studijavo iliustravimą Rod Ailand dizaino mokykloje JAV ir tapo bendraįkūrėju žaidimų studijos SLOW BROS. Ole dirbo su plačiu klientų asortimentu, įskaitant Disney, Vice Media, Time inc. ir Vokietijos televiziją. Pastaruoju metu Ole Tillmann dirba meno direktoriumi žaidimo „Harold Halibut – A Handmade Adventure Game“.

Iki susitikimo festivalyje! Bilietus rasite čia.