LT EN
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2020 09 14
Kino edukacija, Konferencija, „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro Lietuvoje renginys
Virtualioje konferencijoje bus pristatomi geriausi Europos kino edukacijos jaunimui pavyzdžiai
„Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuras Kroatijoje ir „Art-kino Rijeka“, bendrdarbiaudami su „Kids Regio“ iniciatyva bei kitų šalių MEDIA biurais , rugsėjo 17-18 d. organizuoja dviejų dienų konferenciją, vyksiančią Rijekos mieste ir virtualiai, pavadinimu „Children & Youth – The Importance of Dedicated Spaces”. (Skaityti daugiau...)
2020 08 14
vaizdo žaidimai, Rezultatai
Finansuotas lietuviškas vaizdo žaidimas apie neolito laikotarpį
Europos komisija paskelbė Vaizdo žaidimų vystymo schemos rezultatus. Tarp 32 finansuotų projektų – lietuvių įmonės „NIEKO“ kuriamas žaidimas „Neolithic“. Iš viso projekto vystymui skirta 148 tūkst. eurų. (Skaityti daugiau...)
2020 07 24
Scenarijaus konsultantas Wim Vanacker: „Naujų talentų atradimas ir jų puoselėjimas kelia nepaaiškinamą džiugesį“
„Scenarijaus konsultavimas yra neteisingai nuvertinamas“, – sako gerai tarptautinėje kino industri-joje žinomas trumpo ir ilgo metro filmų scenarijų konsultantas iš Belgijos Wim Vanacker. Buvęs NISI MASA, jaunųjų kino kūrėjų tinklaveikla užsiimančios organizacijos scenarijaus mokymų vadovas ir industrijos renginio „European Short Pitch“ projektų koordinatorius per savo ilgametę karjerą padėjo atrasti kelią ne vienam scenaristui ar režisieriui, kurių filmai buvo rodomi svarbiausiuose kino festivaliuose. (Skaityti daugiau...)
2020 07 02
Kviečiame dalyvauti virtualioje projektų pristatymo sesijoje „Kino teatrai kaip inovatyvios erdvės vietinėms bendruomenėms“
Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės „Kūrybiškos Europos“ biurai, siekdami palengvinti tarptautinių partnerių paiešką, kviečia prieš teikiant paraišką sudalyvauti virtualioje projektų pristatymo sesijoje. (Skaityti daugiau...)
2020 06 19
Europos kino forumas, Mugė, Europos Komisijos naujienos, Filmų festivalis
MEDIA „Marché du Film“ mugėje
„Kūrybiškos Europos“ paprogramė MEDIA visuomet buvo aktyvi įvairių Europos kino festivaliuose bei mugių dalyvė ir rėmėja. Ne išimtis – ir Kanų kino festivalis, pritraukiantis svarbiausius industrijos atstovus. Siekdama paremti industriją ir suteikti galimybę palaikyti ryšius su suinteresuotais subjektais, MEDIA šiemet tradiciškai prisideda ir prie Marché du Film. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas