LT EN
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2018 09 24
Filmų festivalis
Kinotyros simpoziume „Kino festivalis ir viešoji erdvė“ – MEDIA biuro pristatomas pranešimas
Rugsėjo 26 dieną 11-ojo Tarptautinio Kauno kino festivalio metu vyks kinotyros simpoziumas, kurio tema – „Kino festivalis ir viešoji erdvė“. (Skaityti daugiau...)
2018 09 21
Europos kino forumas, Filmų festivalis, Europos Komisijos naujienos, MEDIA renginys
Europos kino forumas San Sebastiane pakvies diskutuoti apie kino fondus
Rugsėjo 24 d. San Sebastiano kino festivalyje vyksiančiame renginyje bus kalbama apie filmų paramos fondus Europoje ir Lotynų Amerikoje. (Skaityti daugiau...)
2018 09 19
Renginiai Lietuvoje, Kino edukacija
Lietuvos kino centras kviečia į paskaitą: Danijos patirtis integruojant kiną į vaikų ugdymą mokyklose
Rugsėjo 21 d., penktadienį, 10 val. „The Atomic Garden“ (Gedimino pr. 27, II aukštas) Vilniuje vyks atvira paskaita „Danijos patirtis integruojant kiną į vaikų ugdymą mokyklose“. (Skaityti daugiau...)
2018 09 17
„Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro Lietuvoje renginys
„Creative Mornings Vilnius goes Creative Europe“: kūrybiški pusryčiai su MEDIA
Rugsėjo 21 d. MEDIA biuras kartu su „Creative Mornings Vilnius“ kviečia susitikti kūrybiškiems pusryčiams, kurių metu MEDIA remiamo projekto iniciatorė Greta Akcijonaitė papasakos apie chatošiką kino platinimo pasaulį. (Skaityti daugiau...)
2018 09 16
Konkursas
Kviečiame dalyvauti jaunųjų kino kūrėjų konkurse
Šviesos, kamera, veiksmas! Gaukite finansavimą trumpametražiam filmui sukurti. Norite papasakoti savo #EUandME istoriją? Ar esate pasiruošę priimti iššūkį sukurti scenarijų ir režisuoti trumpametražį filmą padedant pripažintam Europos režisieriui? Ar norėtumėte pamatyti, kaip jūsų idėja perkeliama į didįjį ekraną? Pristatome #EUandME jaunųjų kino kūrėjų konkursą! (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas