LT EN
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2020 03 26
Filmų festivalis, MEDIA bendrafinansuoti filmai, Finansuoti LT projektai, VOD
Žiūrėkite MEDIA paremtus filmus „Kino pavasaryje“
Šiemet 25-ąjį jubiliejų su tema „Ateitys“ pasitikęs Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ dėl visuotinio karantino persikėlė į namus ir filmus dabar galite žiūrėti internetinėse platformose arba išmaniojoje televizijoje. (Skaityti daugiau...)
2020 03 25
VOD
Europietiški filmai jūsų namuose
Karantino metu „Kūrybiška Europa“ MEDIA biuras kviečia leisti laiką kokybiškai ir žiūrėti geriausius Europietiškus filmus. Tai galite padaryti apsilankydami internetinėse platformose, kurios šiuo metu siūlo filmus žiūrėti nemokamai arba už simbolinį mokestį. (Skaityti daugiau...)
2020 03 23
Scenarijaus rašymas / vystymas, Trumpametražiai filmai, Kvietimas, Scenarijaus autoriams
Trumpametražių filmų scenarijų rašymo rezidencija laukia paraiškų
Trumpametražių filmų scenarijų kūrėjai kviečiami išnaudoti karantino namie laikotarpį naujų idėjų vystymui ir teikti paraiškas Baltijos šalių scenarijaus rašymo rezidencijai „Baltic Shorts Residency“. (Skaityti daugiau...)
2020 03 10
Filmų festivalis, MEDIA bendrafinansuoti filmai, Finansuoti LT projektai
Jubiliejiniame 25-ajame „Kino pavasaryje“ – net 27 MEDIA paremti filmai
Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ šiemet švenčia 25-ąjį gimtadienį ir pasitinka žiūrovus su tema „Ateitys“. Kovo 19 – balandžio 2 dienomis vyksiantis festivalis žiūrovams leis rinktis iš 120 ilgametražių ir 58 trumpametražių filmų bei juos rodys net 16-oje miestų. Džiaugiamės, kad programoje net 27 „Kūrybiška Europa“ MEDIA paremti filmai. (Skaityti daugiau...)
„Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro Lietuvoje renginys
10 lietuviškų knygų galės tapti kino filmais
Renginio „Knyga + Kinas” vertinimo komisija atrinko 10 knygų, kurios bus pristatytos kino bendruomenei ir visuomenei per Vilniaus knygų mugę Vasario 20 dieną. Tai romanai ir novelės, kurie bus siūlomi kino filmų scenarijams kurti. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas