LT EN
ES programa Kūrybiška Europa

Naujienos ir renginiai

2020 07 24
Scenarijaus konsultantas Wim Vanacker: „Naujų talentų atradimas ir jų puoselėjimas kelia nepaaiškinamą džiugesį“
„Scenarijaus konsultavimas yra neteisingai nuvertinamas“, – sako gerai tarptautinėje kino industri-joje žinomas trumpo ir ilgo metro filmų scenarijų konsultantas iš Belgijos Wim Vanacker. Buvęs NISI MASA, jaunųjų kino kūrėjų tinklaveikla užsiimančios organizacijos scenarijaus mokymų vadovas ir industrijos renginio „European Short Pitch“ projektų koordinatorius per savo ilgametę karjerą padėjo atrasti kelią ne vienam scenaristui ar režisieriui, kurių filmai buvo rodomi svarbiausiuose kino festivaliuose. (Skaityti daugiau...)
2020 07 02
Kviečiame dalyvauti virtualioje projektų pristatymo sesijoje „Kino teatrai kaip inovatyvios erdvės vietinėms bendruomenėms“
Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės „Kūrybiškos Europos“ biurai, siekdami palengvinti tarptautinių partnerių paiešką, kviečia prieš teikiant paraišką sudalyvauti virtualioje projektų pristatymo sesijoje. (Skaityti daugiau...)
2020 06 19
Europos kino forumas, Mugė, Europos Komisijos naujienos, Filmų festivalis
MEDIA „Marché du Film“ mugėje
„Kūrybiškos Europos“ paprogramė MEDIA visuomet buvo aktyvi įvairių Europos kino festivaliuose bei mugių dalyvė ir rėmėja. Ne išimtis – ir Kanų kino festivalis, pritraukiantis svarbiausius industrijos atstovus. Siekdama paremti industriją ir suteikti galimybę palaikyti ryšius su suinteresuotais subjektais, MEDIA šiemet tradiciškai prisideda ir prie Marché du Film. (Skaityti daugiau...)
2020 06 16
Televizija, Finansuoti projektai, Finansuoti LT projektai, TV programavimas
Tarp finansuotų televizinių projektų – dokumentinis serialas, pasakojantis ir apie Lietuvos pasienį
Europos komisija paskelbė TV programavimo schemos rezultatus. Tarp 18 paremtų projektų – Belgijos, Kroatijos, Norvegijos, Švedijos ir Lietuvos dokumentinis 6 dalių serialas „Ribos“ (originalus pavadinimas: „Borderline“), koprodiusuojamas lietuvių gamybos įmonės „In Script“ (prod. Lukas Trimonis). Projekto gamybai iš viso skirta 225 tūkst. eurų (Skaityti daugiau...)
2020 06 15
Euripos Komisijos naujienos, Kvietimas
Europos komisija kviečia teikti paraiškas schemai „Kino teatrai kaip inovatyvios erdvės vietinėms bendruomenėms“
Europos komisija kviečia kino teatrus teikti paraiškas inovatyvių erdvių vietinėms bendruomenėms kūrimui, ypatingai vietovėse, kuriose yra ribota kino teatrų ir kultūros infrastruktūra bei Covid-19 padarė stiprų poveikį. (Skaityti daugiau...)
Naujienų ir renginių archyvas